Brezilyalı Stoper Becao Fenerbahçe’de

Yeni sezon öncesi transferlerini tek tek açıklayan Fenerbahçe’de flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni sezonda mutlak şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe’de taraftarları heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor.

Geniş rotasyonlu bir kadro kurmak için kolları sıvayan sarı lacivertliler, transferde gaza basarak önemli isimler ile kadrosunu güçlendirdiler.

37 yasındaki Bosnalı Dünyaca ünlü yıldız Edin Dzeko’ yu renklerine bağlayan Fenerbahçe, sol kanat için ise Ryan Kent transferini de yaparak hızlı bir giriş yapan sarı lacivertli takım, Hücum da son olarak transfer de bir golcü daha kadrosuna kazandıran sarı lacivertli takım milli golcü Umut Nayir ile anlaşarak tecrübeli golcü ile sözleşme imzalayarak parçalı formayı giydirdiler.

Transfer de dur durak bilmeyen sarı lacivertli takımyıldız Sebastian Szymanski transferini bitirirken sol olarak ise stoper de Djiku’ ya imza attılar. Transfer de son bombasını da patlatan sarı lacivertli takım Rodrigo Becao’ yu da kadrosuna katarak güçlendiler.

Serie A ekiplerinden Udinese forması giyen Rodrigo Becao’yu kadrosuna katan sarı lacivertli takım Brezilyalı stopere imza attırmak için İstanbul’a getirdi.

Gece saatlerinde İstanbul’a gelen Becao sağlık kontrollerinin ardından kendisini Fenerbahçeli yapan imza atması bekleniyor.

27 yasındaki Brezilyalı stoper Rodrigo Becao transferi için sarı lacivertli takıma olan maliyeti de transferin sona ermesi ile belli olmaya başladı. Sarı lacivertli takımın Rodrigo Becao’nun Fenerbahçe‘ye maliyeti 16 milyon Euro oldu.

FENERBAHÇE’ DE BECAO TRANSFERİ MALİYETİ BELLİ OLDU

Sarı lacivertli takımın uzun süredir peşinde oldukları 27 yasındaki Brezilyalı stoper Rodrigo Becao transferi için anlaşmaya vardılar.

Serie A ekiplerinden Udinese forması giyen Rodrigo Becao’yu kadrosuna katan sarı lacivertli takım Brezilyalı stopere imza attırmak için İstanbul’a getirirken oyuncunun Fenerbahçe’ ye maliyeti de belli olmuş durumda.

Rodrigo Becao’nun sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ye maliyeti 16 milyon Euro oldu.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe, Brezilyalı stoper Rodrigo Becao transferi için İtalyan ekibi Udinese ‘ye 9 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. 27 yaşındaki stopere ise yıllık 1,8 milyon Euro’dan 4 yılda 7,2 milyon Euro ödenecek.

FENERBAHÇE’DE BECAO İLE STOPER SAYISI 9 OLDU

Sarı lacivertli takım da 27 yasındaki Brezilyalı stoper Rodrigo Becao transferi sonunda stoper de 9 isim oldu.

Attila Szalai, Alexander Djiku, Luan Peres, Samet Akaydin, Gustavo Henrique, Serdar Aziz, Emir Ortakaya ve Yiğit Efe Demir’in ardından Becao stoperde 9. isim oldu.

Sarı lacivertli takım da yabancı sayısı da çok fazla olduğu için kadrosunda ki bazı yabancı isimler ile de yollar ayrılması bekleniyor.

Macar stoper Attila Szalai için de Avrupa ‘ da önemli takımlardan transfer teklifleri gelmeye devam ederken ayrılacak isimlerinde basında yer alıyor diye biliriz.

Gustavo Henrique’ de ciddi bir teklif gelmesi halinde yolların ayrılması beklenen bir diğer isim olacak.