Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam Basın Mensupları İle Video Konferans Yaptı

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta liderlik mücadelesi veren Yılport Samsunspor ekibi, 18 Temmuz’da başlayacak lig hazırlıklarını hala devam ettiriyor. Kırmızı beyazlıların tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise bu dönemin yanı sıra transfer sürecine ilişkin de durumlarını açıkladı.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’un lideri konumunda yer alan Yılport Samsunspor, 18 Temmuz günü başlayacak olan lig mücadelesinin hazırlığını sürdürüyor. Bir yandan da gelecek sezonun hazırlıklarını sürdüren kırmızı beyazlılarda ise transfer dönemi son derece çekişmeli geçiyor.

Samsunspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise, transfer dönemine ilişkin önemli açıklamada bulundu. Transfer edilecek oyuncularla görüşmelerin başladığını ifade eden teknik adam, bazı oyuncularla ise sona yaklaşmış olduklarının bilgisini paylaştı.

Kulüp tarihinin ilk video konferans toplantısını düzenleyen teknik adam, basın mensupları ile görüştü. Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen ilk video konferansta transfer sürecine ilişkin de konuşuldu.

Transferlerle Görüşülmeye Başlandı

Çarşamba günü Samsun’a geldiklerini ve testleri yaptırdıklarını belirten çalıştırıcı, Perşembe gününden sonra da antrenmanlara başladıklarını açıkladı.

6 puan geriden gelirken, 10 puan öne geçmenin keyfini çıkarmaya başladıklarına da dikkat çeken teknik isim, planlamaların da kalan maçlarda galibiyet olduğunun altını çizdi.

Öte yandan gelecek sezon hazırlıkları için de transfer listesinde yer alan oyuncularla görüşmeye başlandığının bilgisini basın mensuplarıyla paylaştı.

Güncel Yazılar