Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam Basın Toplantısında Önemli Açıklamalara İmza Attı

 

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü transfer çalışmalarına sıkı bir tempo ile devam ediyor. Kırmızı beyazlı kulübün tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da takımının transfer sürecine ilişkin açıklama yaptı.

 

Yılport Samsunspor Kulübü’nün Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, transfer sürecine ilişkin önemli açıklamalara imza attı. Forvete ihtiyaç olduğuna dikkat çeken hoca, Kızılyıldız’da forma giyen Portekizli santrafor mevki oyuncusu Tomane ile de ilgilendiklerini açık açık belirtti.

 

Yeni bir forvet oyuncusuna ihtiyaçları olduğuna dikkat çeken teknik patron, Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlemiş olduğu basın toplantısında konuştu. Herkesin parmakla göstermiş olduğu sempatik bir takım olmak istediklerinin altını çizen Sağlam, her rakibin de kulüp adına değerli ve önemli olduğunu ifade etti.

 

Futbolun gereğinden ve doğasında yer alan rekabetin de sonuna kadar yaşandığı süreçte, ayrıca her takıma da saygılarını her fırsatta dile getireceklerini de ifade etti.

 

Transfer Bilgisi Paylaşılacak

 

Kazanırken ve işlerin iyi gitmesi durumunda da daha fazla çalışmanın yollarını arayacaklarının altını çizerek, her şey yolunda giderken daha mütevazı nasıl olunacağını da göstereceklerini belirtti.

 

Kızılyıldız ekibinde forma terleten Portekizli santrafor oyuncusu Tomane ile de ilgilendiklerinin bilgisini veren Ertuğrul Sağlam, oyuncunun transferine ilişkin açıklamanın gelecek süreçte yapılacağının bilgisini paylaştı.

Güncel Yazılar