Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam Kampa İlişkin Açıklama Yaptı

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam önemli açıklamalarda bulundu. Gelecek sene şampiyonluğun en büyük adayı olarak köklü ve şanlı camiayı ait olduğu Süper Lig’e taşıyacaklarını belirtti.

TFF 1. Lig’in yeni takımlarından olan Yılport Samsunspor Kulübü’nün Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam önemli açıklamalara imza attı. Gelecek sezon şampiyonluğun en önemli adayı olacaklarına inanan teknik adam, Süper Lig’e takımı taşımak istediklerini belirtti.

Yeni sezon için hazırlıklarını devam ettiren kırmızı beyazlı kulüp, Bolu’daki ikinci etap kampına devam ediyor. Başarılı teknik adam da takımının akşam antrenmanı öncesinde basın mensuplarına açıklama yaptı.

İlk etap kamplarının çok güzel geçtiğini anlatan Ertuğrul Sağlam, Kurban Bayramı’nın ardından da tekrardan kampa girdiklerini ekledi. Yoğun bir şekilde ve biraz daha tempoyu artırarak çalışmaları sürdürdüklerine de vurgu yaptı.

Birkaç gün içerisinde yeni transferlerin de aralarına katılacağını söyleyen teknik adam, bununla da ikinci bölüm çalışmalarını tamamlayacaklarını ifade etti.

2 Hazırlık Maçı Yapılacak

Kampın son bölümüne doğru 2 hazırlık maçlarının olduğu bilgisini veren Sağlam, onları da 15’inde Kocaelispor ile oynayacaklarını belirtti.

18’inde de bir hazırlık maçı organizasyonları olduğu bilgisini veren hoca, onun için de iki takımla görüşme yaptıklarını ekledi.

Güncel Yazılar