Miroslav Stoch

Miroslav Stoch İçin Samsunspor Harekete Geçti

TFF 1’inci Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Özellikle de Miroslav Stoch konusunda ısrarlı görünen kırmızı beyazlı kulüp, sağ kanat mevki için yıldız oyuncuyu getirmenin peşine düştü. Oyuncuya teklif yapıldığı öğrenilirken, sporcunun ise kulüpten zaman istediği öğrenildi.

TFF 2. Lig’de benzersiz bir mücadeleye imza atan Yılport Samsunspor Kulübü, üst lige yükselmeyi başardı. Şimdi ise 1’inci Lig’de mücadele etmek adına yeni sezonun hazırlıklarına yöneldi.

İddialı bir takım kurmayı hedefleyen kırmızı beyazlı kulüp, yeni sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ederken bir isimden ise vazgeçemiyor.

Miroslav Stoch transferi konusunda son derece kararlı görünen Karadeniz kulübünün bu iddiasında Süper Lig hedefi de etkili oluyor.

Kulüpten Zaman İstediği Öğrenildi

Sağ kanat mevkiine iyi ve etkili bir isim için arayışa giren kırmızı beyazlı kulüp, bu anlamda da Miroslav Stoch transferinde de ısrarlı görünüyor.

Transfer çalışmaları için aralıksız olarak çalışmalarına devam eden Samsunspor Kulübü, listenin en üst sırasına Stoch’u ekledi.

Slovak oyuncuyu kadroda görmek isteyen Samsun temsilcisi, teklifini de 30 yaşındaki oyuncuya gönderdi.

Yunanistan’ın Paok ekibinde forma terleten tecrübeli futbolcu, teklifi iletmesine rağmen, oyuncunun kulüpten zaman istediği bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar