Mustafa Aztopal

Mustafa Aztopal Transfere İlişkin Konuştu

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, transfer hazırlıklarına devam ediyor. Konuya ilişkin açıklama yapan Genel Menajer Mustafa Aztopal, ellerinde bol alternatifli geniş bir liste olduğunu belirtti.

 

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan ve TFF 2. Lig’i şampiyonlukla kapatan Yılport Samsunspor Kulübü, transfer hazırlıklarına devam ediyor. Konuya ilişkin açıklama yapan kırmızı beyazlı Genel Menajer Mustafa Aztopal, ellerinde bol alternatifli geniş bir liste olduğunu belirtti.

 

Tüm hızıyla transfer çalışmalarına devam eden kırmızı beyazlı kulüp, transferi açıklanacak bir durumun ise henüz söz konusu olmadığını ifade etti.

 

Çok Bilinmeyenli Bir İşlem Gibi

 

Transfer çalışmalarının iyi gittiğini belirten Mustafa Aztopal, taraftarları da konuya ilişkin bilgilendirmek istedi. Yeni transferlerin isimlerini bir an önce duymak için taraftarın sabırsızlandığını da bildiğini ifade etti. Bunu da saygıyla karşıladıklarını belirtti.

 

Ellerinde bol alternatifli geniş bir liste olduğunu ekleyen Genel Menajer, teknik direktörün de onay verdiği isimlerle tek tek görüştüğünü vurguladı.

 

Transfer sürecinin çok bilinmeyenli bir işlem gibi olduğuna da dikkat çeken menajer, futbolcu ile anlaştıklarını fakat kulübün izin vermediğini ekledi.

 

Öte yandan kulüple anlaşma durumunda ise menajerin, başka kulübe pazarlamak istediğini bildirdiğini de ifade etti.

Güncel Yazılar