SAMSUNSPOR LİDERLİK YARIŞI İÇİN TER DÖKECEK

TFF 1. Lig maçları ikinci yarıda da yine çok heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Bugün, 24 Ocak Pazar günü Yılport Samsunspor ekibi kendi sahasında, kendi evinde Altay Spor Kulubünü ağırlayacak. Bugün oynanacak olan maç oldukça önemli çünkü kazanan takim liderlik yarışına dahil oluyor ve 2. sıraya yükseliyor.

Liderlik yarışına dahil olmak isteyen Yılport Samsunspor ekibi 33 puanla 3. sırada yer alıyor. Eğer maçı kazanırsa alacağı 3 puan ile 36 puana ulaşarak şu an da lider konumunda olan Giresunspor’un hemen altına yerleşerek 2. sırada liderliğe göz kırpacak.

Bugün karşılaşacağı rakibi Altay ise Samsunspor’un bir altında 32 puan ile 4. sırada yer alıyor. Kıyasıya bir mücadele 90 dakika boyunca bizi bekliyor olacak.

SAMSUNSPOR 3 PUAN İÇİN TER DÖKECEK

Ev sahibi takım Yılport Samsunspor TFF 1. Lig ilk yarısında oynadığı son 4 maçın tamamını da yenerek çok güzel bir çıkış yakaladı. Bu çıkışı devam ettirmek isteyen Samsunspor bugün, 24 Ocak’ta kendi evinde, Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı’nda oynayacağı maçı kazanarak bu çıkışına devam etmek istiyor.

3 puanı kazanmak için tüm hazırlıklarını tamamlayan Samsunspor ekibi özenle ve titizlilikle hazırlandı. Var olan sıralamasını korumanın ve liderlik yarışına dahil olmanın peşinde.

Karşılaşma Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı’nda oynanacak ve maçın hakemi Murat Erdoğan olacak. Erdoğan 90 dakikalık bu liderlik yarışı için oldukça önemli olan maçın başlama düdüğünü çalacak.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’İ

Samsunspor: Nurullah Aslan, Kerem Can Akyüz, Erkam Resmen, Erhan Kartal, Yalçın Kılınç, Vukan Savicevic, Guido Kocer, Ferhat Culcuoglu, Gökhan Alsan, Burak Calik, Çiftçi Nadir

Altay: Cihan Topaloglu, Tolga Ünlü, Özgür Özkaya, Lokman Lor, İbrahim Öztürk, Erhan Çelenk, Adrien Regattin, Yılmaz Özeren, Ziya Alkurt, Marco Paixao, Leonardo Kappel

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

TFF 1. Lig’in ikinci yarı maçları kapsamında Yılport Samsunspor kendi evinde, kendi sahasında Altay SK’yi ağırlıyor. Maç bugün, 24 Ocak Pazar günü saat 19.00’da Samsunspor’un ev sahipliğinde oynanacak. Karşılaşma Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı’nda oynanacak ve maçın hakemi Murat Erdoğan olacak. Erdoğan 90 dakikalık bu liderlik yarışı için oldukça önemli olan maçın başlama düdüğünü çalacak.

Karşılaşmayı kendi saatinde canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.