Samsunspor ligin ikinci devresine

Samsunspor Ligin İkinci Devresine Galibiyetle Başladı

 

Samsunspor ligin ikinci devresine galibiyetle başladı. Samsunspor TFF 2. LİG ikinci devre ilk maçında sahasında ağırladığı Gümüşhanespor’u 3-0 gibi net bir skorla yenerek, sezonun ikinci yarısına galibiyetle başlamayı başardı. Devre arası kampından sonra tek hedef olarak şampiyonluğun belirlendiği kırmızı beyazlı futbolcular böylelikle ilk adımı da atmış oldular. Etkin oynadıkları karşılaşmayı ise oldukça net bir skorla kazandılar. Bu sonuçla birlikte ligde ki en önemli şampiyonluk adaylarından biri olduklarını da göstermiş oldular. Gümüşhanespor karşısında buldukları net pozisyonları gole çevirmeyi başaran takım oyuncuları da bu sayede hanelerine bir üç puan yazdırmış oldular.

Samsunspor Ligin İkinci Devresine İyi Oyun Ve Net Skorla Giriş Yaptı

Samsunspor ligin ikinci devresine mutlak galibiyet hedefi ile çıktığı ilk maçında Gümüşhanespor engelini üç golle geçti. Böylece lig sıralamasında ki yerini de korumuş oldu. Bundan sonra ki karşılaşmalar içinde moral depolamış oldular.  Karşılamada ki iki takımın ilk on birleri ise şu şekildeydi:

Samsunspor: Nurullah, Caner, Recep Burak, Gökhan Meral, Erkam Reşmen, Guido, Gökhan Alsan, Ferhat Çulcuoğlu, Bahattin, İlyas Kubilay Yavuz Atabey.

Gümüşhanespor: Ogün, Mehmet Menderes, Hasan Raif, Burak Demireğen, Mert, Tugay, Sancar, Muharrem Efe, Furkan Mızrak, İlke.

Bu zorlu lig mücadelesinde goller ise, Dk. 38 Atabey, Dk. 44 ve Dk. 68 Gökhan Alsan’dan geldi.

Bundan sonraki bütün maçlara son maç gibi çıkacaklarını belirten teknik ekip. Bu galibiyet ile hedefleri için bir adımı daha geride bıraktıklarını belirtti.

Diğer Samsunspor haberleri için.