SAMSUNSPOR ZORLU MÜCADELEDE 3 PUAN ARAYACAK

Süper toto birinci ligin 27. haftasında oldukça önemli bir derbi oynanacak. Yıl Port Samsunspor ekibi kendi evinde, kendi sahasında Giresunspor’u konuk edecek. Oldukça önemli ve zorlu mücadele bugün, 20 Mart Cumartesi günü saat 19:00’da başlayacak. Spor Toto Süper ligin birinci Ligi için kritik olan bu maçı canlı olarak TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.

SAMSUNSPOR KESİN GALİBİYET PEŞİNDE

Ev sahibi takım Yılport Samsunspor ekibi süper toto birinci ligin 27. haftasına 51 puanla ikinci sırada girdi. Samsunspor ekibi başarılı bir performans sergilemiş olsalar da son üç maçtır galibiyet yüzü görmüyorlar.

Oynadıkları son üç maç bir türlü kazanamayan Samsunspor ekibi bu akşam, kendi sahasında kesin bir galibiyet arayacak. Geçen hafta altın Ordu deplasmanında sahaya çıkan Samsunspor ekibi maçta altı kırmızı kartlar sonucunda dokuz kişi kalmıştı.

Buna rağmen beraberlikle biten maç sonunda 1 puanı kendi hanesine yazdırmıştı. Bugün, 20 Mart cumartesi günü yıl Port Samsunspor ekibi SüperToto birinci ligin lider takımı olan Giresunspor ayarlayacak. Eğer Samsunspor ekibi Giresunspor maçını kazanırsa artık lider kendisi olacak. Samsunspor için oldukça önemli olan bu maç liderleye giden yol içinde bir anahtar.

Karadeniz derbisinde her iki takımda 90 dakika boyunca tüm performansını sahaya koyacak. Maç bugün yıl Port Samsunspor ekibinin ev sahipliğinde Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak. Samsunspor ekibi bu maça oldukça iyi bir şekilde hazırlandı.

Maç bugün, 20 Mart Cumartesi günü saat 19:00’da başlayacak. Bu önemli, kritik maçı, Karadeniz derbisini Ümit Öztürk yönetecek. Maçı canlı olarak TRT spor ve TRT Spor.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz.

Maçı kazanması doğrultusunda liderliği yükselecek olan Samsunspor ekibi maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Özellikle pas ve taktik çalışmalarına ağırlık veren Samsunspor futbolcuları maçın son saniyesine kadar yorulmadan İyi bir futbolla sahada performanslarını sergileyecekler.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 27. haftasında yıl Port Samsunspor ekibi kendi evinde, kendi sahasında, Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda Giresunspor ayarlayacak.

Maç bugün, 20 Mart Cumartesi günü saat 19:00’da başlayacak. Bu önemli, kritik maçı, Karadeniz derbisini Ümit Öztürk yönetecek. Maçı canlı olarak TRT spor ve TRT Spor.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz.