Samsunspor

Samsunspor’da Gelecek Sezon Hazırlıkları Başladı

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü’nde gelecek yıl için planlar yapılmaya başlandı yapan Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da konuya ilişkin toplantı yaptılar.

Ligde açık ara lider konumunda yer alan Yılport Samsunspor Kulübü’nün gelecek planları merak ediliyor. Çalışmalara başlayan Karadeniz temsilcisi ekipte ise, konuya ilişkin toplantı gerçekleşti.

Gelecek yıl planları için yapılan toplantıya katılanlar arasında Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da yer aldı. Ayrıca kulübün Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Teknik Menajeri Yücel Uyar da toplantıda bulundu.

Yeni sezonun transfer politikasının da konuşulduğu toplantıda, izleme komitesinin bugüne kadar izlemiş olduğu oyuncularla ilgili tüm raporların alındığını ve kendi listelerinin bulunduğunu Aztopal özellikle belirtti.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da, istediği isimler olduğu bilgisini verdi.

Hazırlıksız Değiliz

Ayrıca Aztopal, kendi liglerinin biteceği planlanan süreçte, TFF 1. Lig takımlarının transferini bitireceği bilgisi üzerinde durdu. Ve bu sürecin onlar adına kampa gitme dönemi olacağına dikkat çekti.

Yine de hazırlıksız olmadıklarını ve her mevkide bol alternatif ile bir isim listelerinin bulunduğunun altını da çizdi.

Tecrübeli bir teknik adama sahip olduklarını da belirten genel menajer, kendisinin istediği isimlerin de elbette olacağını ekledi.

Güncel Yazılar