Oğuz Gürbulak

Samsunsporlu Oğuz Gürbulak’tan Gündeme İlişkin Açıklamalar Geldi

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Yılport Samsunspor oyuncusu Oğuz Gürbulak, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Koronavirüs salgınını da yeneceklerini belirten başarılı sporcu, taraftara şampiyonluğun çok yakışacağını söyleyerek, o senenin gerçekten bu sene olacağını belirtti.

Yılport Samsunspor ekibinde orta saha mevki oyuncusu olan Oğuz Gürbulak, yapmış olduğu açıklamada koronavirüsü de yeneceklerini belirtti. Taraftara şampiyonluğun da çok yakışacağını söyleyen başarılı oyuncu, o senenin bu sene olduğuna dikkat çekti.

Söz konusu süreçte salgın sebebiyle takım halinde antrenmanların yapılmaması sebebiyle, evinde bireysel çalıştığını belirten Gürbulak, hem ülkemizin hem de dünyanın süreci atlatacağını ekledi.

Kendilerinin de yarım kalan işi tamamlayacaklarının altını çizen tecrübeli futbolcu, evdeki çalışmalara Mart ayının ilk haftalarında başladıklarını söyledi.

Haziran Ya Da Temmuz Ayında Ligler Başlayabilir

Kırmızı beyazlı takımın Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın bu süreçte kendilerine verdiği programlara uyduklarını söyleyen oyuncu, idmanları yaptıklarını ekledi.

Maçın yarın oynanacağı söylendiğinde, çıkıp 90 dakika mücadele edebileceklerine de dikkat çeken Oğuz Gürbulak, iddiası ile yine taraftarı büyülemeyi de başardı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Mayıs ayının ilk haftasında yapacağı toplantıyı da merakla beklediklerini söyleyen Samsunspor oyuncusu, teknik heyetin buna göre bir yol çizeceğini belirtti. Kendi tahminlerini de ekleyerek, Haziran ya da Temmuz ayında da liglerin başlayabileceğini ifade etti.