Yüksel Yıldırım

Serkan Aykut Paylaştı Samsunspor’da Ortalık Karıştı

Yılport Samsunspor ekibinin eski gol kralı olarak da bilinen başarılı sporcu Serkan Aykut sosyal medya paylaşımı ile gündem oldu.

Yılport Samsunspor takımında geçmişte forma giymiş olan eski golcü futbolcular arasında yer alan Aykut Sosyal, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile, kırmızı beyazlı ekibin taraftarının ikiye bölünmesine neden oldu. Sporcunun yapmış olduğu paylaşım taraftarı fikir ayrılığına sürdürürken, beraberinde kulübün başkanı Yüksel Yıldırım’ın da çok fazla sinirlenmesine sebep oldu.

“Samsunsporlu isen saygılı ol takıma”

Yüksel Yıldırım’ında, kulübün eski sporcusunun yapmış olduğu paylaşıma yönelik cevabı gecikmedi. Konuya ilişkin geri bildirimde bulunan Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı, “” Serkan Aykut haddini bil lütfen. Samsunsporlu isen saygılı ol takıma. Bizim şampiyon olmamızı istemeyenlerden misin?” şeklinde bir cevap verdi. Öte yandan ise mesajları eleştiren Yıldırım, “Sana yakışmıyor Kral Serkan” ifadelerinde bulundu.

Art arda gelen paylaşımlarda taraftarın da ikiye bölündüğü görüldü. Bir taraftarın Yıldırım’ın mesajına “Serkan Aykut 7 milyon dolar kazandırdı bu kulübe. Bugün olsa @YY_Samsun‘un A.Ş.’deki ortağı olur rahatça. Bilin de ona göre konuşun; bütün problemlerine rağmen saygıyı hak etmiyor mu?” şeklinde yanıt verdiği görüldü.