Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor İlk Maçını Deplasmanda Oynayacak

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarına devam ediyor. Ligin 2020-2021 sezonu fikstür çekiminin açıklanmasının ardından ise rakiplere yönelik hazırlıklar resmen başladı.

TFF 1. Lig’in 2020-2021 sezonu fikstür çekimi resmen gerçekleşti. Türkiye Futbol Federasyonu Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda gerçekleşen çekimler, taraftarları da takımları da heyecanlandırdı.

Yeni sezon için hazırlıkların tempolu bir şekilde devam ettiği süreçte, Yılport Samsunspor Kulübü’nün de rakipleri resmen belirlendi.

İlk Maç Altay İle Oynanacak

TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda yapılan fikstür çekimlerinde, Yılport Samsunspor Kulübü ise 8 numarayı seçti. Tercihi ile ilk haftayı Altay ekibi ile oynayacak ekip, deplasman mücadelesinde rakibiyle karşı karşıya gelmiş olacak.

Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda gerçekleşen fikstür çekimine katılanlar arasında ise, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın da yer aldı.

Katılım sağlayanlar arasında ayrıca Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Maç Planlama Müdür Besim Yalçın, TFF 1. Lig kulüpleri başkan ve temsilcileri de yer aldı.

Güncel Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.