Samsunspor

Yılport Samsunspor Kamp Sürecini Yoğun Geçiriyor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’taki mücadelesi ile örnek olan ve üst lige yükselmeyi başaran Yılport Samsunspor Kulübü, hazırlıklarına başladı. Yeni sezonda yeni rakipleri için güç depolayan kırmızı beyazlılar, transfer çalışmalarına ise devam ediyor.

Gelecek sezonda TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, transfer çalışmalarını da devam ettiriyor. Hedefine Süper Lig’i alan Karadeniz temsilcisi, kadro yapılanma çalışmasını tamamlayarak antrenmanlarına tam anlamıyla adapte olmanın planlarını yapıyor.

Bolu’da ikinci etap kampı için bir araya gelen Yılport Samsunspor Kulübü, güç depolarken transferlerin de bir an önce tamamlanmasını istiyor.

Gelecek sezon için son derece yoğun bir tempo ile çalışmalara başlayan kırmızı beyazlı kulüp, sabah antrenmanları ile de çalışmalarını devam ettiriyor.

Ertuğrul Sağlam İle Sıkı Çalışma

Bolu’da tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde antrenman yapan Samsunspor ekibinin, idmana ise ısınma hareketleri ile başladığı öğrenildi. Sonrasında kuvvet çalışması ve dayanıklılık koşusu yapan ekip, çalışmalarını da bu şekilde tamamlamış oldu.

Sabah ve akşam antrenmanları ile önümüzdeki sezona sıkı hazırlanan Samsun temsilcisinde, teknik heyetin de heyecanlı olduğu öğrenildi. Bir an önce transferleri tamamlayarak antrenmanlara adapte olmak isteyen teknik ekip, uyum sürecini de göz önünde bulundurarak planlama yapıyor.

Güncel Yazılar