Samsunspor

Yılport Samsunspor Taraftar Grubu Şehitler Anısına Yürüyüş Düzenliyor

Yılport Samsunspor taraftarları, İdlib’teki 33 şehidin anısına Pazar günü için yürüyüş düzenleyeceğini açıkladı. Yürüyüş, İnegölspor ile olacak müsabakanın ardından başlayacak.

 

Yılport Samsunspor Taraftar Grupları, İdlib’te Türk Silahlı Kuvvetlerine yönelik gerçekleştirilen hain saldırıda kaybedilen 33 şehidin ardından yürüyüş düzenleneceğini açıkladı. Şehitlerin anısına gerçekleştirilecek yürüyüş ise yarın gerçekleşecek İnegölspor mücadelesinin ardından başlayacak.

Konuya ilişkin açıklama yapan kırmızı beyazlı taraftarlar, “İdlib’de yapılan hain saldırı soncunda şehit düşen ve yaralanan askerlerimiz hepimizin yüreklerini dağladı. Ülkemizin bütünlüğünü koruyan ve bizlerin rahat nefes alması için canını ortaya koyan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz” şeklinde bildiri yayınladı.

“Şehitler ölmez vatan bölünmez”

Öte yandan açıklamasını sürdüren Samsunspor taraftarları, “Yüce Türk Milleti ve Türk Ordusu tarihte her zaman yerini altın harflerle almıştır. Ülkemiz için hayatından vazgeçen şehitlerimizin anısına Pazar günü tek yürek olarak yürüyeceğiz. Yürüyüşümüz Samsun Şehir Kulübü’nün önünden saat 18.00’de başlayacaktır. Allah Türk Milleti’ni yedi cihanda muzaffer eylesin ve korusun. Şehitler ölmez vatan bölünmez” diyerek açıklamasına son verdi.