Samsunspor

Yılport Samsunspor Ve Kırklarelispor Müsabakasının Hakemi Belli Oldu

Yılport Samsunspor ve Kırklarelispor ekipleri arasında 23 Şubat Pazar günü oynanacak müsabakanın yönetim kadrosunda görev alacak hakem belli oldu.

Yılport Samsunspor ve Kırklarelispor ekipleri arasında yaşanacak müsabakanın yönetim kadrosunda yer alacak hakem belli oldu. 23 Şubat Pazar günü oynanacak maçın görevli hakeminin Hasan Avcı olduğu açıklandı.

Manisa FK müsabakasının ardından galibiyetle dönen ve şampiyonluk yolunda büyük bir garanti elde eden kırmızı beyazlı ekip için, bundan sonraki mücadeleler de büyük anlamda önem taşıyor.

Deplasman mücadelesine sıkı bir şekilde hazırlanan Samsun ekibi ise, Manisa FK galibiyetinin ardından şampiyonluğunu büyük anlamda garanti eden kırmızı beyazlı ekip, deplasman mücadelesinde GMG Kırklarelispor müsabakanın yönetiminde görev alan hakem ise Hasan Avcı olacak.

Müsabaka, Pazar günü Atatürk Stadyumu’nda saat 13:30’da oynanacak. Hakem İzmir Bölgesi’nden Hasan Avcı olurken, yardımcılık görevinde ise Ahmet Şimşek ve Emir Eray Eyisoy yapacak. Son derece öneme sahip olunan oyunun dördüncü hakem görevinde ise Önder Turgay Demirdak yer alacak.