Yüksel Yıldırım

Yüksel Yıldırım Önemli Konulara Değindi

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden ve başarısının ardından üst lige yükselen Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı önemli açıklamalarda bulundu. Kırmızı beyazlı kulübün yönetici ismi Yüksel Yıldırım, yapmış olduğu açıklamalarda transfer sürecine ilişkin de çarpıcı noktalara değindi. Kulüp adına nelerin önemli olduğunu belirten Yıldırım, hedefte ise Süper Lig olduğunu belirtti.

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, kulübün önceliğinin Süper Lig’e bir an önce çıkmak olduğunu belirtti. Bu süreçte de altyapı için büyük yatırımlara imza attıklarının altını çizerek, batı parkta yer alan alanlara da önemli paralar harcadıklarının bilgisini verdi.

Orayı uzun yıllar boyunca Samsun’un gençlerine hizmet edecek şekilde kiralamak istediklerini ekleyen Yüksel Yıldırım, hiçbir takımın sürekli transfer yaparak ayakta kalamayacağının da mesajını verdi. Ve bu durumun Samsunspor için de geçerli olduğunu belirtti.

Transfer Yapmak Kolay Değil

Altyapıdan oyuncu yetiştirmenin ve bu oyuncuları A takımda oynatmanın da zorunluluğundan bahseden Yıldırım, bu kulübün de kendi yetiştirdiği oyuncularla Avrupa hedefine ulaşacağını ekledi.

Bunun asla hayal olmadığını söyleyen kırmızı beyazlı yönetici, şehrin tüm yetenekli gençlerine kapıların sonuna kadar açık olduğunu vurguladı.

Kulübün elinde çok kaliteli isimlerden oluşan bir liste olduğunu belirten yönetici, transfer yapmanın ise kolay olmadığını söyledi.

Güncel Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.