Samsunspor’lu yöneticiler

Samsunspor’lu Yöneticiler Vali Ve Başkanı Ziyaret Etti

 

 

Samsunspor’lu yöneticiler

Samsunspor’lu yöneticiler Mustafa Erkanat ile Veysel Bilen ve Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım yeni yılın ilk ziyaretlerini Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir’e giderek gerçekleştirdi. Yöneticiler hem nezaket icabı hem de kulüple ilgili atılacak adımlarla ilgili yaptıkları bu ziyaretlerde önemli kararlar alındı. Samsunspor kulübünün tam bir ekip ruhuyla şampiyonluğa kilitlendiği bu günlerde, bu ziyaret ve sonuçları da herkesi mutlu etti

Samsunspor’lu Yöneticiler Ziyaretlerden Mutlu Ayrıldılar

Samsunspor’lu yöneticiler ilk önce Samsun Valisi Osman Kaymak ile makamında görüştüler. Bu ziyaret ile ilgili yapılan açıklama ise şu şekildedir:

“Vali Osman Kaymak, Okçuluk tesislerinde Samsunspor Futbol Akademisinin altyapı sahalarının yapılması için tam destek vererek gerekli tüm izinleri verdiğini söyledi. Önümüzdeki hafta biz de Samsunspor kulübü olarak tesislere girip çalışmalara başlayacağız. Ayrıca Sayın Valimiz Osman Kaymak’a yaptığımız ziyarete katılan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun onayı ile 19 Mayıs Stadyumunun hibrit çim çalışmalarına resmi olarak 13 Ocak Pazartesi günü başlanmasına karar verildi.”

Ardından Samsun Büyükşehir Belediye başkanı Mustafa Demir’i ziyaret eden taraflar, bu görüşmeden de Samsunspor lehine önemli kararlar alınarak ayrıldılar. Bu görüşmeyle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde oldu:

“Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Batıpark alanındaki Okçuluk tesislerinin yanında bulunan 3 futbol sahası büyüklüğünde ki kullanım alanının Samsunspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmesine karar verdi. Bu 3 sahanın yapımı da Okçuluk tesisleri ile eş zamanlı olarak başlayacak. Bu sahaların yapım aşamasında Büyükşehir Belediyesi tüm ekipman ve lojistik desteğini vereceğine dair taahhütte bulundu.”

Samsunspor’la alakalı diğer haberler için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.