Andrea Pirlo Fatih Karagümrük’ten Ayrılamıyor

Süper lig de geçtiğimiz sezonu Fatih Karagümrük’te geçiren tecrübeli teknik adam Andrea Pirlo sürpriz bir şekilde İstanbul ekibinden ayrılmıştı.

Yeni sezon da İtalyan ekibi olan Sampdoria ‘nın basına geçen tecrübeli teknik adam Andrea Pirlo transfer de de gözü eski takımın da ki oyuncularda.

İtalyan ekibi olan Sampdoria ‘nın basına geçen tecrübeli teknik adam Andrea Pirlo geçtiğimiz sezonu Fatih Karagümrük’te geçiren isimlerle ilgilenmeye devam ediyor. Yeni sezon öncesinde İstanbul ekibi Fatih Karagümrük ‘ ten Fabio Borini ve Matteo Ricci’yi kadrosuna katan İtalyan kulübü, şimdi de kırmızı siyahlıların stoperi Rayyan Baniya’ya talip oldu.

Fatih Karagümrük ile yollarını ayırdıktan sonra Sampdoria’a teknik direktörlük görevine getirilen Andrea Pirlo, Fabio Borini ve Matteo Ricci’den sonra kırmızı siyahlı takımdan bir transfer daha yapmaya hazırlanıyor.

İstanbul ekibi Fatih Karagümrük’ ten Sampdoria 24 yasındaki stoper Rayyan Baniya’ yıu kadrosuna katmak istiyorlar.

İtalyan kulübün Sampdoria Fatih Karagümrük’ e 24 yasındaki stoper Rayyan Baniya için 3, 5 milyon Euro luk bir teklifte bulunduğu ancak bu teklifin İstanbul kulübü tarafından çok düşük bulunduğu belirtilerek geri çevrildiği söyleniyor.

Transfer de tok satıcı olarak görünen İstanbul ekibi Fatih Karagümrük tecrübeli teknik adam Andrea Pirlo’ nun transfer de devreye girmesi ile hem kulübünü hem de kendisini de yormaları beklenmiyor.

RAYYAN BANİYA FATİH KARAGÜMRÜK İLE 2025 YILINA KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

İstanbul ekibi Fatih Karagümrük’ ün 24 yasındaki stoper Rayyan Baniya ile 2025 yılına kadar bir sözleşmesi devam ediyor.

Fatih Karagümrük 24 yasındaki stoper Rayyan Baniya ile 2021 yılında İtalyan ekibi olan Hellas Verona’dan bedelsiz olarak kadroya katılan isimlerden birisi olmuştu.

2025 yılına kadar kırmızı siyahlı takımla sözleşmesi bulunan 24 yasındaki stoper in Rayyan Baniya’nın Türk ve İtalyan vatandaşlığı bulunuyor.

24 yasındaki stoper Rayyan Baniya kariyerinde Hellas Verona, Mantova, Renate, formalarını giyen genç isim geçen sezon İstanbul ekibi Fatih Karagümrük ile süper lig de 25 karşılaşmada süre aldı. 24 yasındaki stoper Rayyan Baniya 25 karşılaşmada 2 gol kaydederek de takımına destek oldu.

tecrübeli teknik adam Andrea Pirlo’ nun transfer de çok istekli olması İstanbul ekibi Fatih Karagümrük’ ün transferin önünü açmasını sağlayacağı gibi 24 yasındaki stoperin de yeniden İtalya’ da forma giymeye de sıcak bakması gündemde tabi ki.

FATİH KARAGÜMRÜK’TEN 4. TRANSFER OLACAK

İtalyan ekibi Sampdoria geçtiğimiz sezonu Serie A’da sonuncu olarak tamamlamış ve Serie B’ye düşmüştü.

Teknik direktörlük görevine tecrübeli isim Andrea Pirlo’yu getiren İtalyan kulübü, Karagümrük ile sözleşmesi sona eren ve süper lig de dikkatleri üzerine çeken F. Borini ve geride kalan sezonu İstanbul takımında kiralık olarak geçiren Ricci’ yi transfer etmişti.