Beşiktaş Halil Dervişoğlu Transferini Açıklamaya Hazırlanıyor

Siyah beyazlı takım Beşiktaş, daha önce de talip olduğu forvet oyuncusu için bir kez daha harekete geçti. Kara kartal da tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş’in istediği İngiltere Primier Ligi ekiplerinden olan Brentford’ da forma giyen 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu’ lu için ikinci kez teklif yaptıkları teklif sonrasında genç oyuncuyu kadrosuna katmaya çok yakınlar.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş bu sezonu kupasız tamamlayarak sezonu istedikleri gibi tamamlayamayarak kötü bir son yapmış olsalar da yeni sezon da daha güçlü olmak için transfer çalışmalarına kitlenmiş durumdalar.

Gelecek sezon için de transfer de kolları sıvayan kara kartal da tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ile beraber transfer listesi üzerinde çalışmalarına devam ediyorlar.

Siyah beyazlılar, İngiltere Primier Ligi ekiplerinden olan Brentford’ da forma giyen 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu ile uzun süredir ilgilenseler de kulübünden olumlu dönüşler almaya başladılar.

Transferin bitmesi an meselesi olan siyah beyazlı takım İngiliz kulübü ve Halil ile anlaşmaya çok yakın. Halil Dervişoğlu için İngiltere Primier Ligi ekiplerinden olan Brentford ‘u ikna etmeye çok yakın olan anlaşmanın da sağlandığını bile söylenen bu transfer de resmi açıklamayı kısa süre içinde yapılması bekleniyor.

BEŞİKTAŞ BONSERVİS BEDELİ ÖDEMEDEN KADROSUNA KATMAK İSTİYOR

Halil Dervişoğlu için İngiltere Primier Ligi ekiplerinden olan Brentford ‘u ikna etmeye çalışan kara kartal bu transfer de biraz kendi cebini düşünüyor.

İngiliz kulübü, Beşiktaş’ın 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu’ nu bedelsiz transfer ederek sonraki olası satıştan pay teklifi ile sıcak bakıyor.

Siyah beyazlı takım İngiltere Primier Ligi ekiplerinden olan Brentford’ a23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu transferinde bonservis bedeli ödemeyecekler.

Kadrosunda gelecek sezon yerli isimlerde şans vermek isteyen ve 3 yerli kuralı olduğu içinde bu transferler de öncelik tanımaya başladılar.

Daha önce süper lig ekibi Galatasaray ‘ da forma giyen genç isim beklenen performansı gösteremeyerek sezon sonu takımdan ayrılan isimlerden birisi olan Halil Dervişoğlu yeni sezonda siyah beyazlı formayı giyecek.

Bonservis bedeli ödemeden kadroya katılacak olan golcü oyuncu ile kara kartal 4 yıllık sözleşme imzalanacak.

HALİL DERVİŞOĞLU SEZONU NASIL GEÇİRDİ?

İngiltere Primier Ligi ekiplerinden olan Brentford’ da forma giyen giyen 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu bu sezon Championship ekiplerinden Burnley de kiralık olarak geçirdi.

Bu sezon çok fazla forma giyme şansı bulamayan 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu8 resmi maçta görev alabildi. Halil bu karşılaşmalarda 1 gol kaydede bilen genç oyuncu, A Milli Takımda 15 kez görev yapan 23 yaşındaki forvet, fileleri 6 kez havalandırdı.

Galatasaray da ki kötü performansı sonrasında Şenol Güneş ‘İn ısrarcı olması bu Tanfer de oyuncu da bir şeyler gördüğü için olsa gerek.