Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam İki Kampı Da Değerlendirdi

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam ediyor. Kırmızı beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise, transfer sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Transfer sürecine ilişkin açıklama yapan Yılport Samsunspor Kulübü Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yönetimin çok yoğun bir şekilde çalıştığını söyledi. İyi oyuncular almak istediklerine dikkat çeken hoca, bu süreçte de önlerine birtakım engeller çıktığını ekledi.

Zaman zaman farklı sıkıntılarla karşılaştıklarını söyleyen Sağlam, buna rağmen birkaç oyuncuyla ilgili son aşamaya geldiklerinin de müjdesini verdi.

Hedef Süper Lig

Ayrıca birinci ve ikinci etap kamplarına ilişkin de değerlendirme yapan Ertuğrul Sağlam, iki kampta da oyuncuların mükemmel çalıştıklarını söyledi. Fiziksel olarak ise istenilen seviyeye geldiklerini vurguladı.

Pazar günü itibariyle de Nuri Asan Tesisleri’nde yeni sezon hazırlıklarına devam edeceklerinin bilgisini veren çalıştırıcı, ilk bölümde toparladıklarını, ikinci bölümde ise tempo arttıklarını ifade etti.

Her iki kampında çok iyi geçtiğine dikkat çeken teknik adam, her çalışanın, her birimin işlerini çok iyi yaptıklarını belirtti. İki kamp sonrasında ise çok keyiflendiğini ekleyen hoca, tek bir amacın ve hedefin olduğunu belirtti. Onun da Samsunspor’un uzun yıllar boyunca hayalini kurmuş olduğu Süper Lig olduğunu paylaştı.

Güncel Yazılar