Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam Lise Öğrencileri İle Bir Araya Geldi

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Öğrencileri Geliştirme Projesi kapsamında, lise öğrencileri ile bir araya geldi. Sağlam, kendi başarı öyküsünü liseli öğrenciler ile paylaştı.

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, lise öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencileri Geliştirme Projesi kapsamında öğrencilerle buluşan tecrübeli teknik adam, başarı öyküsünü de yine öğrencilerle paylaştı.

Sağlam’a Plaket Takdim Edildi

Kavak Rıdvan Çelikel Fen Lisesi’nde gerçekleşen buluşmada, Samsunspor ekibinin tecrübeli teknik adamı yapmış olduğu söyleşide, futbol hayatı ve futbol kültürüne dair de bilgiler verdi. Sağlam, sonrasında ise öğrencilerin sorularını yanıtladı. Söyleşi sonrasında Kavak Kaymakamı İbrahim Engin Şenay ve Kavak Rıdvan Çelikel Fen Lisesi Müdürü Cumhur Tosun, kırmızı beyazlı ekibin teknik adamına, plaket takdim etti.

Sağlam’dan ise müdüre bir Samsunspor forması, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Büyük ve İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuşu olan İsmail Karaköse’ye de Samsunspor atkı ve şapkası hediyesini verdi. Düzenlenen organizasyona katılanlar arasında Samsunspor Kulübü Derneği Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı da yer aldı.