Forza Samsun Pankart

Forza Samsun Taraftarı Batuhan Yılmaz İçin Pankart Açtı

Aralık ayında elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Batuhan Yılmaz’ı, Samsunspor’un Forza Samsun isimli taraftar grubu da unutmadı. Özel olarak pankart açan taraftar, 16 yaşında hayata gözlerini yuman genç Batuhan’ı andı.

Aralık ayında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 16 yaşındaki Batuhan’ın ölümü, tüm ülkeyi yasa boğmuştu.

Samsunspor’a olan sevdası ile yüreklere kazınan Batuhan Yılmaz, Samsunspor’un taraftar grupları arasında yer alan Forza Samsun tarafından unutulmadığını belirten bir pankart ile anıldı.

“Haydi sen de inan Samsunspor. Bizim olacak yarınlar”

Kaza, Aralık ayında Çarşamba ilçesinde yaşanmış ve bir okul servisinin devrilmesi sonucu iki kişi hayatını kaybetmişti. Tüm Türkiye’yi yasa boğan bu kazada hayatını kaybedenlerden biri de Samsunspor’a yürekten sevdalı 16 yaşındaki Batuhan Yılmaz olmuştu. Samsunspor taraftarını derin bir acıya boğan ölümün ardından ise Forza Samsun Taraftar Derneği pankart açma kararı aldı. Gümüşhanespor ile olacak mücadele Batuhan için açılan pankart ile onu unutmadıklarını belirten taraftar, pankartta ise Batuhan’ın sosyal medyada paylaşmış olduğu tweeti resmetmişti. Genç çocuğun portresiyle beraber açılan pankartta “Haydi sen de inan Samsunspor. Bizim olacak yarınlar”. yazıyordu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.