Galatasaray’da Sergio Ramos Sesleri Yükselmeye Başladı

Fransız ekibi PSG ile sözleşmesi sona eren 37 yaşındaki İspanyol stoper Sergio Ramos un yeni takımı henüz netlik kazanmadı.

İspanyol yıldız birçok teklif alırken adı sarı kırmızılı takım Galatasaray ile geçmeye başladı. Galatasaray’a transfer İddiaları gündeme bomba gibi düşen 37 yaşındaki İspanyol stoper Sergio Ramos ismi çok fazla konuşulmaya başlandı.

Yaz transfer döneminde kadrosunu Wilfried Zaha, Angelino, Bakambu, Mauro Icardi ve Halil Dervişoğlu gibi önemli isimlerle güçlendiren sarı kırmızılı takım Galatasaray ın İspanyol stoper Sergio Ramos u da gündemine aldığı öne sürülmüştü.

Sarı kırmızılılar da Danimarkalı stoper Victor Nelsson u gönderip yerini İspanyol yıldız Sergio Rmos ile dolduracağı iddia edilmişti.

Son günler de sarı kırmızılı takımın özellikle devler liginde grup aşamasına kalmasının garanti olması halinde tecrübeli isim ile de imzalar atılması haberleri de yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

Tecrübeli ismin sarı kırmızılı takıma katılması için öncelikli olarak Galatasaray ın devler liginde grup aşamasına kalması gerekiyor ki Ramos da kariyerine devler liginde oynayan bir takımda devam etmek istiyor ki sarı kırmızılı takım Galatasaray ın da sosyal medya hesaplarını yakından takip ediyor.

SERGİO RAMOS GALATASARAY GELECEK Mİ?

Sergio Ramos Galatasaray’a gelecek mi? Sarı kırmızılı takım da yeni gündem stoper denince ilk akla gelen isim olan İspanyol oyuncu Sergio Ramos .

Transferin hızlı takımı Galatasaray yeni sezon öncesinde Zaha, Icardi, Tete, Bakambu, Angelino, Kerem Demirbay, Sıraçhan Nas, Halil Dervişoğlu gibi isimlerle kadrosuna güç kattılar.

Bu kadar önemli yıldız isimlere rağmen sarı kırmızılı takım transfere duracak gibi değiller.

Sarı kırmızılı takımın transfer çalışmaları tüm hızıyla sürerken Sergio Ramos ismi bir kez daha gündeme geldi. İspanyol efsane ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Galatasaray taraftarını heyecanlandıran Sergio Ramos transferinin de görüşmeler üzerinde ki detaylar da sızmaya başladı.

37 yasındaki tecrübeli stoper Sergio Ramos sarı kırmızılı takımdan yıllık ücret beklentisi 10 Milyon Euro civarında.

Sarı kırmızılı takımın ise vere bilecekleri en yüksek teklif ise Icardi de dolduğu gibi sponsorsuz en fazla 5 – 6 Milyon Euro civarında.

Bonservis bedeli de ödenmeden kadroya katılacak olan 37 yasındaki tecrübeli stoper Sergio Ramos Galatasaray ın devler liginde gruplara kalması halinde transfer süreci hızlanacaktır.

GALATASARAY’A SEVİYE ATLATIR ANCAK NELSSON GİDER Mİ?

37 yasındaki tecrübeli stoper Sergio Ramos un sarı kırmızılı takıma katılması halinde seviye atlatacağı kesin.

Yas olarak ciddi bir yol alan tecrübeli oyuncunun fiziksel olarak durumu ise çok iyi durumda.

Sarı kırmızılı takım da savunmada Abdülkerim ile Nelsson un uyumu çok iyi olurken bu iki isimden hangisini kesip yerine Ramos u monta edileceği de teknik heyeti en çok düşündüren olay.

Bu süreçte Nelsson ile kesinlikle yollar ayrılıp yerine ancak o durumda Ramos gele bilirken Danimarkalı oyuncunun da son günlerde teknik heyetinde durumuna bakıldığında kadro da kalacak gibi.

Soru işaretleri ile dolu olan Ramos transferinde süreç kısa sürede belli olacaktır.