Hüseyin Eroğlu Galibiyet Hedefinde

Süper Lig’e çıkmak için elinden geleni yapacağını Hüseyin Eroğlu sözleriyle vurguladı. Samsunspor Teknik Direktörü olan Hüseyin Eroğlu, çok sıkı çalışarak kazanmak istediklerini belirtti, sözleriyle galibiyet istediğini vurguladı. Bandırmaspor maçından galibiyet ile dönmek istediğini belirten Hüseyin Eroğlu’nun ilk hedefi başarmak ve en iyisi için çalışarak elinden gelenin de fazlasını yapmaktır.

Samsunspor takımının başarılı futbolcuları ile ilgili yani Albayrak ve Kaya hakkında bazı fikirler dile getirildi. Mücahit Albayrak, Şener Kaya gibi başarılı isimlerin hedeflerinin 3 puan olduğunu vurguladılar ve bunu takım temsilcisi karşısında oyuncuların özellikle yaptığını söylediler. Kırmızı Beyazlıların başarılı isimleri Albayrak ve Kaya galibiyet istediklerini resmi olarak vurguladılar.

Samsunspor Şampiyonluk Yolunda

Spor Toto Süper Lig’in 1. döneminde 7. haftası içerisinde Samsunspor, çalışmaları için Nuri Asan Tesisleri ile devam etti. Bandırmaspor ve Samsunspor mücadelesi oynanacak. Bugün için Samsunspor, bu çalışmaları için Nuri Asan Tesisleri’nde kalmaya, çalışmaya devam etmeye karar verdi. Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, antrenmanlarına devam ediyor. Hüseyin Eroğlu, Şener Kaya, Mücahit Albayrak antrenman sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundular.

Herkesin isteğinin ve beklentisinin Samsunspor’un şampiyon olması yönünde olduğunu belirten Hüseyin Eroğlu, çalışmalarına devam ettiklerini de belirtti. İlk hedeflerinin Bandırmaspor maçını 3 puan ile bitirmek olduğunu ve ilgili çalışmalara devam ettiğini, en iyi şekilde hazırlandıklarını, kazanma odaklı çalıştıklarını Eroğlu sözleriyle ifade etti.

Kırmızı Beyazlılar Şampiyonluk Hedefinde

Kırmızı Beyazlılar, yaptıkları açıklamalarla da şampiyonluk hedefinde olduklarını gazetecilere vurguladılar. Hüseyin Eroğlu, Mücahit Albayrak, Şener Kaya gazetecilere açıklamalarda bulundular. Bu açıklamalarda hedefin şampiyonluk olduğunu, kazanmak için gideceklerini, çalışmalarına devam ettiklerini, profesyonel sporcu oldukları için her anlamda profesyonel iş yapmaları gerektiğinin bilincinde olduklarını vurguladılar.

En iyi şekilde hazırlandıklarını, bahanelerinin olmadığını da ayrıca belirttiler. Son günlerde yapacağımız tüm taktiksel antrenmanlar ile de çalışmalarını tamamlamış olacaklarını, harekete geçeceklerini, şampiyonluk hedefinde ilerleyeceklerini, profesyonel bir takım olduklarını, her havada oynamak zorunda olan profesyonel ve çalışkan oyuncular olduklarını özellikle açıklamalarında belirttiler. Samsunspor’un yukarı çıkması için anlamlı bir sezon geçirmek istediklerini de açıklamalarında söylediler.