Veli Çetin Transferi

Kırmızı Beyazlı Ekip Veli Çetin İle Anlaştı

TFF 2.Lig takımı olan Samsunspor, devre arasında yapmış olduğu transfer sürecini tamamlama yoluna girdi. Kırmızı beyazlı takım, Göztepe’den Veli Çetin ile 1,5 senelik sözleşme imzaladı.

Devre arasının ardından transfer sürecini tamamlamaya yönelik harekete geçen Samsunspor, Göztepe’den Veli Çetin ile 1,5 senelik sözleşme imzaladı.

Samsunspor’un Çetin ile imza töreni, Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşti. Törene katılanlar arasında Genel Menajer Mustafa Aztopal da vardı. Tören öncesinde açıklama bulundan Aztopal,”Şampiyonluklar yaşamış, yaşına göre son derece deneyimli bir kardeşimizi kadromuza kattığımız için mutluyuz” ifadelerini kullandı. Yeni transferin 2020 senesindeki hedeflere ulaşma konusunda büyük anlamda katkısının olacağına inandığını da belirten Genel Menajer,  “Kendisine hoş geldin diyor, başarılar diliyorum” dedi.

Samsunspor Süper Lig’de Olmayı Hak Eden Bir Takım

Yeni takımı Yılport Samsunspor’un imza töreninde açıklamada bulunan Veli Çetin ise kırmızı beyazlı ekibin Süper Lig’i hak ettiğinin altını çizdi. Şampiyonluk için bu takıma geldiğini ayrıca belirten başarılı oyuncu, takımda tanıdığı arkadaşları olduğunu da ekleyerek, “Uyum sorununu hızlı bir şekilde aşacağıma inanıyorum” dedi.