Manisa FK 3 Oyuncusunu Kadro Dışı Bıraktı

Manisa Futbol Kulübü 3 oyuncusunu kadro dışı bıraktı! Ege takımı, takımdan göndermek istediği Sırp forvet Ozegovic, orta saha oyuncusu Hakan Barış ve Jamaikalı golcüsü Dever Orgill’i kadro dışı bıraktı. 1. Lig takımlarından Manisa FK, Yılport Samsunspor ile karşı karşıya gelmeden önce yaşanan bu gelişme ile çok konuşuldu. İşte Siyah Beyazlı kulübün gündemine dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Manisa FK yönetimi Jamaikalı forvet oyuncusu Dever Orgill’i takımdan göndermek istiyordu. Ancak bir türlü beklenen olmayınca yönetim Orgill ile birlikte orta saha oyuncusu Hakan Barış ve Sırp forvet oyuncusu Ognjen Ozegovic’i kadro dışı bıraktı.

Manisa FK’da Kadro Dışı Futbolcuların Sayısı Artıyor

Manisa FK 3 futbolcusunu kadro dışı bırakmadan önce çok sayıda isme aynı tarifeyi uygulamıştı. Tarife uygulananlar arasında Sadi Karaduman, Anıl Koç, Yasin Pehlivan, Özgür Çek ve Veli Çetin yer alıyordu. Gelen son haberlere göre ise Antalyaspor’dan Siyah Beyaz renklerine bağlanan Dever Orgill de bu isimler arasına katıldı.

Dever Orgill, forma giydiği 10 müsabaka boyunca 3 kez ağları sarsmayı başardı. Bununla birlikte skor tablosu, sezonun ikinci yarısında kadro dışı kalmasına engel olamadı. Ognjen Ozegovic ise yeşil sahada yer aldığı 15 mücadele boyunca 2 kez meşin yuvarlağı kale ile buluşturdu. Hakan Barış ise tam 30 maçta oynadı. Bu maçların 24 tanesinde banko konumda iken skora attığı 2 gol ve 2 asist ile katkı gösterdi.

Siyah Beyazlılar Ligdeki Mücadelesine Devam Ediyor

Siyah Beyazlı ekip, 1. Lig’deki mücadelesine devam ediyor. Son olarak geçen hafta oynanan Altaş Denizlispor müsabakasında 3 – 2 galibiyet elde eden Manisa FK, sezonun ilk zafer sevincini ve aynı zamanda da 3 puanını elde eti. Ege takımının yönetimi, kadroda iyileştirmeler yapmak için göndermek istediği çok sayıda ismi kadro dışı bıraktı.

Manisa Futbol Kulübü’nde kadro dışı bırakılan isimler arasında Jamaikalı forvet oyuncusu Dever Orgill, Sırp forvet yıldız Ognjen Ozegovic ve orta saha oyuncusu Hakan Barış ön plana çıkıyor.