SAMSUNSPOR DEPLASMANDA 3 PUAN ARAYACAK

TFF 1. Lig’in 22. haftası oldukça yoğun bir maç takviminde ilerliyor. Bugün, 20 Şubat Cumartesi günü İstanbulspor kendi evinde, kendi sahasında Samsunspor’u ağırlayacak. Ligin üçüncü sırasında yer alan İstanbulspor ekibi bugün üçüncü sırada yer alan Samsunspor’u kendi sahasında ağırlayacak.

Oldukça önemli bir maç oynanacak. İstanbul’da görülecek olan karşılaşmanın hakemi ise Turgut Doman olacak.

SAMSUNSPOR LİGDEKİ SIRALAMASINI KORUMAK İSTİYOR

TFF 1. Lig’de şu an 2. sırada lider Giresunspor’u takip eden Samsunspor 43 puan ikinci sırada yer alıyor. Bugün, 20 Şubat Cumartesi günü rakibinin İstanbulspor’un yenmesine müsade ederse puanları eşitlenecek. Samsunspor ekibi çıkışlarını sürdürmek ve liderlik yarışındaki sıralarını kaybetmek istemiyorlar.

Samsunspor ekibi çıktıkları son 8 maçından 7 galibiyet ve bir de beraberlikle ayrıldılar. Bu tabloya göre de Samsunspor TFF 1. Lig’de 43 puanla lider Giresunspor’u takibini sürdürüyor. Zirve yarışındaki bir diğer rakibi yani üçüncü sırada yer alan İstanbulspor’un kötü gidişatını fırsata çevirmek isteyen Karadeniz temsilcisi, galibiyet serisini bozmak istemiyor.

TFF 1. Lig’in ilk yarısında rakipleri İstanbulspor’a 3-0 yenilen Samsunspor bugün, 20 Şubat Cumartesi günü bu durumu tersine çevirip kendi galibiyetlerini kazanarak sahadan ayrılmak istiyorlar. Samsunspor ekibi tüm hazırlıklarını bitirdiler ve maç için hazırlar. Sahadan galibiyeti göğüsleyerek ayrılmak isteyen Samsunspor ekibi deplasman kafilesini buna göre hazırladı.

Maça çıkacak ve 90 dakikalık süre boyunca kazanmak için ter dökecek olan Samsunspor ekibi ikinci sırasını kaybetmemek için var gücüyle sahada savaşacak. Zorlu bir maç Samsun ekibini bekliyor fakat galibiyet serilerini bozmamak için ve formda oldukları için maçı kazanacaklarına inanıyorlar.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

TFF 1. Lig’in 22. haftasında bugün, 20 Şubat Cumartesi günü İstanbulspor ve Samsunspor karşı karşıya gelecek. Ligin üçüncü sırasında yer alan İstanbulspor ekibi bugün üçüncü sırada yer alan Samsunspor’u kendi sahasında ağırlayacak.

Maç Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanacak ve maçın hakemi de Turgut Doman olacak. Turgut Doman 90 dakikalık heyecanlı maçın başlama düdüğünü çalacak. Maç canlı olarak kendi saatinde TRT Spor üzerinden yayımlanacak.

Maçı takip etmek isteyenler oradan maçı izleyebilecekler. Maça çıkacak ve 90 dakikalık süre boyunca kazanmak için ter dökecek olan Samsunspor ekibi ikinci sırasını kaybetmemek için var gücüyle sahada savaşacak. Zorlu bir maç Samsun ekibini bekliyor fakat galibiyet serilerini bozmamak için ve formda oldukları için maçı kazanacaklarına inanıyorlar.