SAMSUNSPOR ŞAMPİYONLUK İÇİN DEPLASMANDA

Süper toto birinci Ligi final maçları bu akşam tamamlanıyor. Bu akşam, 9 Mayıs Pazar günü saat 20:30’da Samsunspor Şampiyonluk için deplasmanda Adanaspor ile karşı karşıya gelecek.67 puanla averajla üçüncü sırada yer alan Samsunspor takımı rakipleri Demirspor ve Giresunspor geçerek süper lige çıkmak istiyor. Samsunspor bu akşam deplasmanından galibiyetle evine dönmek istiyor.

SAMSUNSPOR SÜPER LİGE ÇIKMAK İSTİYOR

Başarılı takımlardan birisi olan Samsunspor 67 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Adanaspor karşısında kesin bir galibiyet verecek olan Samsunspor takımın evine mutlu ve süper lige çıkmış bir takım olarak dönmek istiyor. Son olarak geçen hafta kendi evinde Ankaraspor ile karşı karşıya gelen Samsunspor rakibini yenerek üç puanı aldı. Üç puanla üç golle kazanan Samsunspor takımı aynı performansı deplasmanda Adanaspor‘a karşı elde etmek istiyor. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Samsunspor takımı süper lige çıkmak için bu maçı kazanmak zorunda.

Rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek olan Samsunspor takımı bu maçı kazanmak durumunda. Süper toto birinci ligin ilk yarısında Samsunspor evinde oynanan Adanaspor maçı Samsunspor 2000 Lik üstünlüğü ile tamamlandı. Samsunspor deplasmanda oynayacağı maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Rakibine izin vermeden kendi kalesini kapatacak olan Samsunspor takımı tüm hazırlıklarını bu maça uygun bir şekilde tamamladı.

Samsunspor takımı geriden gelerek şampiyonluk iddiasını sürdürmek istiyor. Rakiplerinin kaybetmesini bekleyecek olan Samsunspor takımı Maçı kazanmak için Adanaspor karşısında en iyi performansını sergileyecek. Ertuğrul Sağlam yönetimindeki Samsunspor takımı bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Adanaspor izin vermeden 90 dakikanın tamam tamamlamak isteyen ve her saniyesinde en iyi performansını sahaya koymak isteyen Samsunspor galibiyetle evine dönmek istiyor.

Bu sezon Süper lige çıkmak isteyen Samsunspor takımı Adanaspor karşısında alacağı galibiyet çok önemli. Aynı zamanda rakiplerinin kaybetmesine ve puan kaybetmesini bekleyecek olan Samsunspor takımı 67 puan olmasına rağmen üçüncü sırada olması canımı sıkıyor. Ertuğrul Sağlam öğrencilerine güveniyor ve bu maçı kazanarak üç puanı alacaklarına inanıyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Ligi final maçları bugün itibari ile tamamlanır. 34. haftayla sezonu tamamlayacak olan Süper Toto birincilikte Samsunspor deplasmanda Adanaspor ile karşı karşıya gelecek. Şampiyonluk maçı için oldukça önemli bir deplasman maçına çıkacak olan Samsunspor rakibini yenerek üç puanı kazanmak istiyor. Maç bu akşam, 9 Mayıs Pazar akşamı saat 20:30’da Adanaspor’un evsahipliğinde yeni Adana Stadyumu’nda oynanacak. Karşılaşmaya canlı olarak TRT Türk üzerinden izleyebilirsiniz.