Samsunspor Spor Toto 1. Ligde En İddialı Takımı Kuruyor

Spor Toto 1. Lig’de teknik direktör Bayram Bektaş ile gelecek sezon için anlaşan Samsunspor yönetimi 48 yaşındaki teknik direktör istekleri doğrultusunda gelecek sezon için takıma takviyeler adına çalışmalara başladı. Gelecek sezon Spor Toto 1. Lig’de sezonu ilk altı sıra içerisinde bitirip doğrudan yada play offlar sonrasında Spor Toto Süper Lig’e çıkmayı hedefliyor.

Kırmızı beyazlı ekip son iki sezondur Spor Toto Süper lige çıkmanın kıyısından dönüyor. Samsunspor yönetimi bu kez Spor Toto Süper Lig’e yükselmeyi kendilerine tek hedef olarak koymuş durumda. Kırmızı beyazlı ekip transferde çok büyük adımlara imza atarak takım kadrosunu güçlendiriyor ve şu ana kadar Spor Toto 1. Lig’de en değerli takım konumunda. Samsunspor her mevkide birçok önemli oyuncu ile imza atarak kadrosunu Spor Toto 1. Lig’de başarılı olacak şekilde güçlendiriyor.

Samsunspor Spor Toto 1. Ligde Yeni Sezona Kayseri’de Hazırlanıyor

Samsunspor yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Son iki sezondur Spor Toto 1. Lig’de başarılı 1 sezon geçirse de her 2 sezonda da Spor Toto Süper Lig kapısından dönen Samsunspor bu kez Spor Toto 1. Lig’de başarılı olup üst lige çıkmayı hedefliyor. Kırmızı beyazlı ekip sezonu ilk iki içerisinde tamamlayarak doğrudan Spor Toto Süper lige katılmayı en kötü ihtimalle sezonu ilk altı sıra içerisinde tamamlayıp play offlara kalmak istiyor. Spor Toto birinci ligde play off’lara kalarak play off finallerinde göstereceği başarılı performans ile Spor Toto Süper Lig’e çıkacak takımlardan bu biri olmak istiyor. Samsunspor doğrudan ya da play offlar yolu ile Spor Toto Süper Lige yükselmeyi kesin bir hedef haline getirdi. Samsunspor 2022-2023 sezonuna sadece Spor Toto Süper lige çıkmayı başarı olarak görerek yola çıkacak ve kırmızı beyazlı ekibin tek hedefi Spor Toto Süper Lig olacak.

Samsunspor yeni sezonda gözünü Spor Toto Süper lige dikerek başlayacak. Bu büyük hedef doğrultusunda kırmızı beyazlı ekip 2022-2023 sezonu hazırlıklarını Kayseri’de bulunan Erciyes yüksek irtifa kamp merkezinde hazırlıklarına devam ediyor. Teknik direktör Bayram Bektaş yönetiminde çalışmalarını sürdüren Samsunspor günlük olarak antrenmanlara ısınma çalışmasıyla başlıyor daha sonra pas ve kondisyon çalışmaları yürütüyor. Antrenmanın son aşamasında ise kırmızı beyazlı ekip yarı alanda çift kale maç yaparak çalışmalarını sonlandırıyor. Samsunspor ‘un antrenmanları yaklaşık 1,5 – 2 saat sürüyor.

Samsunspor Spor Toto 1. Ligde En Değerli Kadroya Sahip

Spor Toto 1. Lig’de gelecek sezon adına takımlar çalışmalarını sürdürürken transferde de süreçler işlemeye devam ediyor. Kırmızı beyazlı ekip şu anda Spor Toto 1. Lig’de en değerli takım konumunda.

Bu sezon küme düşen ve Spor Toto 1. Lig’de mücadele edecek olan Göztepe ise ortalama piyasa değeri bakımından birinci sıradaki takım konumunda.