Samsunspor

Samsunspor Teknik Direktörü Taraftarlara Seslendi

Yılport Samsunspor ekibinin tecrübe sahibi Teknik Direktörü Yüksel Yıldırım, kırmızı beyazlı ekibin taraflarına seslendi.

Yılport Samsunspor takımının başarılı teknik adamı Yüksel Yıldırım, Afjet Afyonspor müsabakası için kırmızı beyazlı ekibin taraftarlarına seslendi. 30 bin taraflarla destan yazmak istediğini belirten Yıldırım, buluşma talebinde bulundu.

Samsun ekibinin başlamış olduğu Afjet Afyonspor müsabakası için hazırlıklara başlandı. Beklenen kıran kırana mücadele için takımın teknik adamı taraftarına açık açık seslendi. “Afyonspor maçında 30 bin taraftarımızla buluşup destan yazmak istiyoruz” ifadelerini kullanan tecrübeli hoca, taraftarlarını müsabakaya çağırdı.

Buluşup Destan Yazmak İstiyoruz

30 bin taraftarını da karşılaşmaya beklediğinin altını çizen Yıldırım, “Tüm Samsunlulara ve büyük Samsunspor taraftarına sesleniyorum” diyerek, bu hafta gerçekleşecek olan ve ev sahibinin Samsun olacağı maç için tüm Samsunluları ve kırmızı beyazlı takımın taraftarlarını Samsun 19 Mayıs Stadı’na beklediğini ekleyerek, “Oynayacağımız Afyonspor maçında 30 bin taraftarımızla buluşup destan yazmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Takımın hocası ayrıca tribünlerde şov olacağına da dikkat çekti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.