Samsunspor’da Son Dakika Ayrılıklar

Samsunspor’da son dakika ayrılık haberi gündeme geldi. Samsunspor Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, son dakikada görevden ayrıldığı açıklamasını yapınca spor dünyası şaşkınlığa uğradı. Yakın bir zamanda Samsunspor takımında bir ayrılık daha gündeme gelmişti. Teknik Direktör Bayram Bektaş da Samsunspor ile yollarını yakın bir zaman içerisinde ayırmıştı. Bu ayrılık haberini daha yeni sindiren spor dünyası, Samsunspor’da bir ayrılık haberi ile daha karşılaştı.

Flaş ayrılık haberleri Samsunspor’da gelmeye devam ediyor. Bu 2 şaşırtıcı ayrılık haberinden sonra başka bir ayrılık daha gelir mi acaba diye iddialar da ortaya atıldı. Kırmızı Beyazlı takımda Batu Kaplan ve Bayram Bektaş ayrılıkları dışında bakalım daha ne tür flaş ayrılıklar yaşanacak?

Batu Kaplan’ın Flaş Ayrılığı

Samsunspor’da ikinci ayrılık haberi gündeme geldi. Teknik Direktör Bayram Bektaş flaş bir biçimde takımdan ayrılmıştı. Şimdi gündemdeki ayrılık haberi Samsunspor Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan ile ilgili. Batu Kaplan kendi sosyal medya hesabından konu ile ilgili açıklamasını da yaptı.

Batu Kaplan, geldiği günden beri çok yıpratıldığını vurguladı. Atatürk arması ile sorumluluğunu taşıyarak, bunun bilincinde çalıştığını söyledi. Yeri geldiğinde yel değirmenlerine karşı mücadele bile ettiğini ama bunların hepsinin kendisini çok yıprattığını belirtti. Samsunspor taraftarının büyük olduğunu, kurulan takıma ve takımın gücüne ve şampiyonluğuna inanılması gerektiğini vurguladı. Batu Kaplan, Avrupa ve Afrika beni bekler, sağlıcakla kalın ifadeleri ile konuşmasını sürdürdü.

Samsunspor Son Dakika Haberi

Samsunspor son dakika haberlerinde flaş ayrılıklar arka arkaya gelmeye devam ediyor. Gündemde olan Samsunspor’da güncel olan konu, ayrılan kişiler ve son dakikada, flaş bir şekilde ayrılma şekilleri oldu. Bayram Bektaş da çok yakın bir zamanda ayrılmıştı.

Samsunspor Bektaş dışında Kaplan’ın da ayrılığını konuşuyor. Batu Kaplan, bu konuda açıklamasını yayınladı ve halkı bilgilendirdi. Sosyal medyadan konu ile ilgili düşüncelerini Kaplan belirtti. Batu Kaplan, takımda artık yıpratıldığını özellikle vurguladı. Yel değirmenlerine karşı bile mücadele ettiğini, büyük bir sorumluluk bilinciyle çalıştığını ifadelerine ekledi. Afrika ve Avrupa beni bekler, sağlıcakla kalın diyerek açıklamasını bitirdi.