SAMSUNSPOR’UN HEDEFİ 57 PUAN

Süper tutun birinci Lig’in 29. haftası kaldığı yerden devam ediyor. Yılport Samsunspor takımı bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da kendi evinde, kendi sahasında aydeniz et Balıkesirspor ile karşı karşıya gelecek.

SAMSUNSPOR FORMDA

Ev sahibi takım Yılport Samsunspor ekibi Oldukça formda bir şekilde ligde başarısını devam ettiriyor. Bunu iki kazanarak çıkışını ve başarısını sürdürmek isteyen Yılport Samsunspor takımı 54 puanla şu an ikinci sırada yer alıyor. Son dört haftada maç kazanamayan Yılport Samsunspor takımı geçen hafta Tuzlaspor karşısında aldığı üç puanla galibiyet hasretine son verdi.

Direkt olarak Süper Lig‘e yükselmek isteyen Yılport Samsunspor takımı bu maçı kazanarak yeni bir seriyi oluşturmak istiyor. Kırmızı beyazlı Yılport Samsunspor takımı oldukça başarılı bir performans sergileyerek bugüne kadar geldi. Son maçların oynandığı, son haftaların oynandığı şu günlerde Yılport Samsunsporlu artık kaybetme lüksü yok.

Direkt olarak Süper Lig’de yükselmek isteyen Yılport Samsunspor Önündeki tüm maçları kazanarak başarısına başarı katmak ve performansını en iyi şekilde göstermek istiyor.

Süper toto Birinci ligin ilk yarısında Balıkesirspor neye sahipliğinde oynanan karşılaşmayı Yılport Samsunspor takımı üç birlik bir skor ile kazanmıştı. Bugün de 10 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da da aynı sonucu kendi evinde elde etmek isteyen Yılport Samsunspor 3 puan bulmak için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Nadir Çiftçi, Kerem Can Akyüz, İlyas Kubilay Yavuz, Vukan Savicevic kart cezalısı oldukları için bugün Balıkesirspor karşında forma giyemeyecekler. Aynı zamanda da kovid-19 testi pozitif çıkan Kevin Boli kadroda yerini alamayacak.

Bu maçı eksikliklerine rağmen kazanmak isteyen Yılport Samsunspor takımı çıkışını sürdürmek istiyor. Tekrardan mağlup olmak istemeyen Yılport Samsunspor takımının hedefi üç puanı alarak 57 puana ulaşmak.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper loto birinci Lig’in 29. haftasında Yılport Samsunspor takımı kendi evinde, kendi sahasında, Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da Balıkesirspor ile karşı karşıya gelecek. Maçın hakemi görevini Burak Pakkan üstlenecek. Maçı canlı olarak TRT spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.