Muhsin Yıldırım

Samsunspor’un Yeni Oyuncusu Muhsin Yıldırım

İstanbulspor’dan Yılport Samsunspor’a orta saha oyuncusu Muhsin Yıldırım transferi gerçekleşti. Samsunspor takımında devre arasında 3 transfer yapıldı. İlk olarak Balıkesirspor’dan İbrahim Halil Çolak, Samsunspor renklerine bağlandı. Ardından da Sancaktepe oyuncusu Recep Burak Yılmaz, Yılport Samsunspor’un oyuncuları arasındaki yerini aldı.

Samsunspor’a Yeni Yıldız!

Yılport Samsunspor, transfer sürecine İstanbulspor’da orta sahada görev alan başarılı sporcu Muhsin Yıldırım’la devam etti. Yıldırım ile 1 yılı opsiyon olacak şekilde sözleşme imzalayan kırmızı beyazlı takım, 2,5 senelik anlaşmaya karar verdi. Anlaşması tamamlanan genç sporcunun hafta içi Samsun’a gelmesi ve imzayı atması bekleniyor.

Transfere dair açıklamada bulunan Yılport Samsunspor Kulübü, kırmızı beyazlı takımın İstanbulspor’dan orta saha oyuncusu olan Muhsin Yıldırım’la 1 senesi opsiyonlu olmak şartıyla, 2,5 senelik anlaşma sağladığını belirtti. Yılport Samsunspor Kulübü, “Yeni transferimiz Muhsin Yıldırım, hafta içinde Samsun’a gelerek sözleşme imzalayacak” dedi.

Genç ve yetenekli sporcu Muhsin Yıldırım, TFF 1. Lig’in ilk yarısı sürecinde İstanbulspor takımı ile 15 maçta forma giymiş ve toplamda 4 kez topu ağlara göndermiş, 1 kez de asistlik yapmıştı.