Tarık Çetin’den Bomba Açıklamalar

Rizesporlu olan Tarık Çetin bomba açıklamalarda bulundu. Süper Lig ile ilgili açıklamasıyla gündeme düşen Çetin, basın mensuplarına açıklamasını yaptı ve soruları cevaplandırdı. TFF 1. Lig ekiplerinden biri olan Çaykur Rizespor takımındaki Tarık Çetin’in açıklamaları bu hafta gündemi meşgul eden olaylardan biri oldu. Rizespor takımında Tarık Çetin forma giyiyor ve başarılı bir oyuncu, kalecidir.

Çaykur Rizespor’da kaleci olan Tarık Çetin deneyimli bir oyuncudur. Çetin açıklamasında bu yıla Süper Lig parolası ile başladığından bahsetti. Sonuçların zaman içerisinde istediğimiz gibi gitmediğini de söyleyen Tarık Çetin, önemli olanın takım olabilmek olduğunu da vurguladı.

Süper Lig Hakkında Açıklamalar

Süper Lig hakkında açıklama yapan Tarık Çetin, spor dünyasının bu haftaki manşet haberlerinden biri oldu. Spor Toto Süper Lig 1. kısmında 7. haftada Bodrumspor ve Rizespor maçında önemli gelişmeler meydana geldi. Bodrumspor maçındaki kurtarış hareketleriyle popülerliği artan ve yıldızlaşan futbolcu Tarık Çetin gazetecilerin sorularını cevaplayarak, bazı açıklamalarda bulundu.

Tarık Çetin, Altay maçı öncesinde açıklama yaptı. Hedefinin Süper Lig olduğunu ve bu bilinçle çalıştığını, geçen yılda lige veda ettiğinden taraftarımız ve ekibimiz için çok üzgün olduğunu belirtti. Bu seneye Süper Lig parolası ile başladıklarını ama önemli olanın takım olabilmek olduğundan da bahsetti. Hedefleri doğrultusunda çalıştıklarını ve ligin uzun bir maraton olduğunu da sözlerine ekledi.

Çaykur Rizesporlu Çetin’den Açıklamalar

Çaykur Rizesporlu Tarık Çetin’den açıklamalar geldi. Gazetecilere konuşan Çetin, soruları da yanıtladı. Geçen haftada Bodrum maçından 3 puanlık bir galibiyetle ayrıldığını, bir maç eksiğin olduğunu, Altay maçını da en iyi şekilde oynayacaklarını ifade eden Tarık Çetin, bunların bilincinde olan bir ekip olduklarından da bahsetti.

Altay maçını kazandıktan sonra ilk 3 sıraya gireceklerinden bahseden Çetin, bunun bir serinin başlangıcı olacağını da belirtti. Hocalarımız gerekli analizleri yapıyor, galibiyetle ayrılırsak bu galibiyetlerimizin başlangıcı olarak devam edeceğimizi vurgulayan Tarık Çetin, takım olmayı başardıklarından da bahsetti. Bunların sonuca yansımamasından dolayı takım olmayı beceremedik gibi gözükse de takım olarak çok iyi olduklarını düşündüğünü Çetin, ayrıca vurguladı.