Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Deplasman Müsabakasının Hazırlıklarına Başladı

Yılport Samsunspor ekibi Sancaktepe Futbol Kulübü ile olacak müsabakası için hazırlıklarına sıkı bir şekilde başladı. Deplasman oyunundan galip ayrılmak isteyen kırmızı beyazlı ekip, liderliğini kimseye kaptırmamak için planlı çalışmalarına devam ediyor.

 

Yılport Samsunspor, deplasman mücadelesi için Sancaktepe Futbol Kulübü ile karşı karşıya geleceği oyuna tam gaz hazırlık sürecine girdi. Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde deplasman mücadelesine hazırlanan ekip, liderliğini korumayı sürdürüyor.

 

En önemli rakibi Manisa FK ekibi ile de 10 puanlık fark yaratan Samsun ekibi, şampiyonluk yolunda da emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

 

Eksikler Vardı

Nuri Asan Tesisleri’nde teknik adam Ertuğrul Sağlam gözetiminde yapılan deplasman mücadelesi hazırlıklarında İnegölspor maçında forma terleten oyuncular düz koşunun ardından dinlendi. Maçta oynamayan oyuncular ise hareketlilik el topuyla ısınma yaparak, dar alanda oyun ve 5’e 5 kaleli oyun oynadılar. Sakatlıklarının sürmesi sebebiyle Guido Koçer antrenmanda yer almazken, izinleri bulunan Atabey Çiçek ve Nurullah Aslan da idmandaki çalışmada bulunmadı.

 

Öte yandan Ramazan Çevik ve Muhsin Yıldırım da fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı çalışmasını sürdürdü.