Samsunspor

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Hacettepespor Maçı Öncesinde Açıklama Yaptı

TFF 2’inci Lig’in açık ara puan farkı ile lider konumunda oturan Yılport Samsunspor ekibi, aldığı galibiyetler ile rekor üstüne rekor kırıyor. Kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Mustafa Aztopal ise, Hacettepespor mücadelesi öncesinde açıklama yaptı. Bu oyuna da galibiyet parolası ile hazırlandıklarını belirten Aztopal, takımın kazanma alışkanlığı yakaladığını ve lig sonuna kadar da tüm maçlardan galibiyetle ayrılmak istediklerini hedeflediklerini belirtti.

TFF 2’inci Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor, art arda yaşadığı galibiyetlerle futbol dünyasına damgasını vuran ekipler arasında ilk sırada gelmeyi başardı. Hacettepespor ile kozlarını paylaşacak olan Karadeniz ekibinin Genel Menajeri Mustafa Aztopal, müsabaka öncesinde açıklama yaptı.

Gökhan Dışında Takımda Eksik Oyuncu Yok

Hacettepe ile olacak mücadeleye galibiyet parolası ile hazırlandıklarını ifade eden Aztopal, sakatlık geçirmiş olan Gökhan haricinde bir oyuncu eksiklerinin de olmadığını belirtti.

Muhsin’in tekrar takıma katıldığını söyleyen menajer, kazanma alışkanlığı yakalamış olduklarını ve hedefte de lig sonuna kadar tüm oyunları kazanmak olduğunu söyledi

Dünyada küresel salgın haline gelen yeni tip koronavirüs için de gereken tüm önlemlerin alındığının özellikle altını çizen Aztopal, tesislerin her noktasının ilaçlandığını ve her yerin temiz bir durumda olduğunu ekledi.