Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Neşeli Bir Antrenman İle Zonguldak Maçına Hazırlandı

Pazar günü oynanacak Zonguldak Kömürspor A.Ş. maçına hazırlık yapan Yılport Samsunspor, neşeli bir idman gerçekleştirdi. Özellikle de maç hazırlığı içerisinde yapılmış olan 7’li turnuva maçı, oldukça özel anlara imza attı.

Yılport Samsunspor, ligdeki liderliğini sürdürürken, öte yandan sıradaki rakipleri ile olacak maçlara da keyifli ve tempolu bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor. Rekor üstüne rekor kırmayı başaran kırmızı beyazlı ekip, tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde keyifli bir antrenmana da imza atmış oldu. Özellikle de antrenman sırasında yapılmış olan 7’li turnuva maçı ile ayrı bir keyfin yaşandığı hazırlıkta, keyifli görüntüler de dikkatlerden kaçmadı.

7’ye 7 Turnuva Yaptılar

Zonguldak Kömürspor A.Ş. ile Pazar günü karşılaşacak olan kırmızı beyazlı ekip, Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleştirmiş olduğu idmana ilk olarak ısınma çalışmaları ile başladı. Sonrasında ise hücum, savunma ve şut çalışmaları ile hazırlıklarını sürdüren Sağlam’ın öğrencileri, idmanın sonlarına gelindiği zaman da 3 takıma ayrıldı.

3 takım ile 7’ye 7 turnuva düzenleyen Karadeniz ekibi, son derece keyifli bir şekilde hazırlık yaptı. Yapılan turnuvada ise Burak Çalık, Guido, Atabey, Yalçın, Gökhan Meral, Muhsin Yıldırım’dan oluşan ekip kazanan taraf oldu.