Forza Samsun

Yılport Samsunspor TFF 1’inci Lig’e Doğru İlerliyor

TFF 2’inci Lig’de şampiyonluk sürecine çok az kalan Yılport Samsunspor ekibinin son mağlup ettiği ekip, Kırklarelispor oldu. Deplasman mücadelesinde bir golle galip gelen kırmızı beyazlı ekibin başarılı atışı ise Gökhan Alsan’dan geldi.

TFF 2’inci Lig’in en iddialı ekibi Yılport Samsunspor, aldığı galibiyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Teknik Direktörlük görevini Ertuğrul Sağlam’ın yaptığı kırmızı beyazlı ekibin son mağlup ettiği ekip Kırklarelispor oldu. Tek bir golle üstün gelen takımın etkili vuruşa imzasını atan oyuncu ise Gökhan Alsan oldu.

64 Puana Ulaştı

Hedefinde TFF 1’inci Lig olan Samsun ekibi, hedefi doğrultusunda ise yoluna yenilgi almadan devam ederek ilerliyor. Hafta içi karşı karşıya geldiği Amed ekibini yenen ve liderliğini bu galibiyetle daha sağlam bir hale getiren Sağlam’ın ekibi, Kırklareli deplasmanında da galip gelerek puanını 64’e ulaştırmayı başardı. Manisa FK ekibinin tam olarak 7 puan önünde yer alan ekip liderliğini sürdürürken, rakiplerini de korkutmayı başarıyor.

Samsunspor ekibini bir adım daha öne çıkaran müsabakanın yönetiminde ise hakem Hasan Avcı, hakem Ahmet Şimşek ve hakem Emir Eray Eyisoy görev almıştı.