Yılport Samsunspor Akademik

Akademik Kadrolar Çalışmalarına Devam Ediyor

Yılport Samsunspor U17 ve TFF Bölgesel Gelişim Ligi’nde mücadele veren Yılport Samsunspor U19 ekibinin hafta sonu gerçekleşecek olan müsabakaların hazırlıkları devam ediyor.

TFF Bölgesel Gelişim Ligi’nde kıyasıya mücadele eden U19 ve Elit B Ligi’nde yer alan Yılport Samsunspor U17 ekiplerinin hafta sonu olacak mücadeleleri için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Kırmızılı beyazlı U17 ekibinin hafta sonunda karşı karşıya geleceği ekip Hatayspor U17 ekibi olacak. Kendi evinde Hatay ekibini ağırlayacak olan Samsun, mücadele için son derece hırslı bir şekilde hazırlıklarını sürdürüyor.

Mücadelenin hazırlığı ise Canik Dereler Sahası’nda yapıldı. Takımın Teknik Direktörü olan Akın Türker ve yardımcı Antrenör Murat Atalar’ın yönetiminde idman yapan ekip, ısınma hareketleriyle maçın hazırlıklarına başladı. Ardından da genel alan ve özel alan el topu ve dar alan oyunu ile antrenman sona erdi.

U19 Ekibi De Çalışıyor

Diğer yandan mücadeleye hazırlanan ekip ise U19 oldu. Hafta sonu deplasman mücadelesine hazırlık yapan ekibimiz ise, Çorum Futbol Kulübü U19 ile kıran kırana mücadele verecek.

Canik Dereler Sahası’nda Çorum mücadelesine hazırlanan ekibin başında ise teknik adam Recep Sermet Boyar ve Yardımcı Antrenör Ahmet Çalışkan yer aldı.

Isınma hareketleri ile başlayan idman, kuvvet, dayanıklılık ve pas çalışması ile devam eden maç hazırlığı, dar alan oyunu ile tamamlandı.