Aykut Kocaman’dan Ret

Samsunspor’da üst üste yaşanan 2 tane ayrılık durumu daha yeni sonlanmıştı. Gözler şu anda Aykut Kocaman’ın üzerine çevrildi. Tecrübeli teknik çalıştırıcı teklifi geri çevirdi iddiaları gündeme geldi. Gel şampiyon yap hocam diye teklif götüren takıma Kocaman, hayır diyerek, teklifi reddetmiş haberleri yayınlandı.

Aykut Kocaman’a yapılan flaş teklif gündemde. Gel şampiyon olalım hocam diye Kocaman’a teklif yapıldı. Aykut Kocaman ret dedi, teklife karşı çıktığını belirtti. Türk eski milli futbolcu olan ve teknik direktörlükle şu anda uğraşan Aykut Kocaman, 140 gol sayısıyla Fenerbahçe tarihi içerisinde Süper Lig’de en çok sayıda gol atan futbolcu, spor insanı olma özelliğine sahiptir.

Samsunspor’dan Gelen Ayrılık Haberleri

Samsunspor’dan gelen ayrılık haberleri gündem konularından en üst sırada, manşetlerde yer alıyor. Spor Toto 1. Lig ekiplerinden olan Samsunspor’da ayrılıkların olumsuz etkileri devam ediyor gibi görünüyor. Kötü gidişat sonrası Samsunspor’da Bayram Bektaş ile yollar ayrılmıştı. Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, Bayram Bektaş ile yollar ayrılmıştı. Ayrıca oyuncu izleme komitesinden de birkaç kişi yollarını takımla ayırmıştı.

Kulüpten açıklama yapılmış ve yeni İcra Kurulu’nu Yüksel Yıldırım’ın yöneteceği söylenmişti. Yıldırım’ın futbol kulübünün idaresini ve sevk işlerini yöneteceği de söylenenler arasındaydı. Kulüp konu ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Samsunspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu kararıyla futbol kulübünün sevki, idaresi Yüksel Yıldırım’a bağlı olarak yürütülecektir. İcra kuruluna başarılar dileriz, şeklinde açıklama yapıldı.

Teknik Direktör Aranıyor

Yeni teknik adamın kim olacağı merak ediliyor. TFF 1. Lig ekibi olan Samsunspor, önemli transferlere bu sezonda imzasını atmıştı. Boldrin, Sagat, Szumski, Celil, Novikovas, Laura önemli isimleri bu transferlerdendir. Bayram Bektaş’ın koltuğu boş bir şekilde bekliyordu ve takım, yeni teknik direktörü arıyordu.

Bektaş gidince Aykut Kocaman ile görüşmeler yapılmaya başlandı, teklifler götürüldü. Güçlü Karadeniz ekibi Samsunspor, Süper Lig’e çıkmayı hedefliyor, ligi şampiyon olarak bitirme hayalleri kuruyor. Aykut Kocaman’a teklif yapıldı ve gel şampiyon yap bizi hocam denildi. Tecrübeli spor adamı Aykut Kocaman, teklife olumsuz bir yanıt verdi. Kocaman, bu sezonda takım çalıştırmayacağını bildirdi.