Samsunspor

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’dan Personele Büyük Jest

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Yılport Samsunspor ve Amed Sportif Faatliyetler mücadelesi için personeline izin verecek.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele veren Yılport Samsunspor ve Amed Sportif Faaliyetler ekiplerinin mücadelesi, mesai saatlerine denk geldiği için, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, personeline maç izlemeleri için izin vereceğini söyledi.

Çarşamba günü saat 13:30’da oynanacak mücadele için tüm Samsun halkını maça çağıran Canik Belediyesi Başkanı Sandıkçı, maçı izlemek isteyenlere vereceği izinle büyük bir jeste de imzasını atmış oldu. Ayrıca yapılan açıklamaya göre maça gitmek isteyenlerin de yarım gün izinli sayılacağı söylendi.

Her türlü durumda Samsunspor’a katkı sağlayan Sandıkçı yapmış olduğu açıklamada, “Hedefi Süper Lig olan şehrimizin takımına hep birlikte destek olmalıyız. Takımımızın Süper Lig’de olmasının şehrimize katkısı da büyük olacaktır” ifadelerini kullandı.

“Şehrimizin tanıtımına, turizmine ve ekonomisine de canlılık gelecektir”

Samsunspor’un Süper Lig’de yer almasının sosyal hayatı canlandıracağını da ekleyen Başkan, “Şehrimizin tanıtımına, turizmine ve ekonomisine de canlılık gelecektir. Bu yüzden şehrimizin en büyük tanıtım yüzü ve markası olan Yılport Samsunspor’a her platformda destek vermeliyiz” dedi.