Samsunspor

Yılport Samsunspor Takımına Meşaleli Karşılaşama

Manisa FK deplasmanından 3 puan alarak dönen ve rakip takımı kendi evinde 3-1’lik skorla mağlubiyete uğratan Yılport Samsunspor takımı, havalimanında büyük bir coşku ile karşılandı.

Cumartesi günü Manisa’ya konuk olan ekibin mücadelesi iki ekip için de son derece kritikti. Final tadında geçen oyunun kazananı iste Samsun ekibi olmuştu.

Yılport Samsunspor taraftarları, kritik olan Manisa FK deplasmanı dönüşünde 3 puanı da hanesine yazdıran ve 3-1’lik üstün skorla evine dönen kırmızı beyazlı ekibi havalimanında büyük bir coşku ile karşıladılar Meşalelerle karşılanan Samsun ekibinin mutluluğu gözlerinden yansıdı.

Cumartesi günü misafir olduğu Manisa FK müsabakasından büyük bir galibiyet alarak dönen takım, kente 16:10’da döndü. Çarşamba Havalimanı’nda taraftarlar tarafından meşalelerle karşılanan ekibin ardından sevgi gösterileri de ardı sıra geldi.

Tezahüratlar Atıldı

Havalimanı’nda oyuncular için atılan tezahüratlar, “Alemin kralı geliyor” ve “Hani o kırmızıyla beyaz çubuklu forma” şeklinde oldu.

Takımının taraftarlarını karşılayan taraftarlar, arından ise Çarşamba Havalimanı’ndan ayrılan ekibin takım otobüsüne de Nuri Asan Tesisleri’ne kadar korna sesleri eşliğinde ilerlediler.