Castle Black

Castle Black Tesisleri Ziyarete Gitti

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adayı olan Yılport Samsunspor Kulübü’nün taraftar grubu Castle Black, tesise ziyarete gitti.

TFF 1. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yılport Samsunspor Kulübü taraftar grubu olan Castle Black, Nuri Asan Tesisleri’ne ziyaret gerçekleştirdi.

20 Ocak 1989 tarihinde gerçekleşen kaza nedeniyle simsiyah giyinerek, kaza gününü unutturmamaya yemin etmiş olan Castle Black taraftar grubu tesislere gitti. Nuri Asan Tesisleri’ne ziyarette bulunan taraftarlar, özel pankartlarını asarak hasret giderdi.

Pankartlara ‘Uzaklarda, Tuzaklarda, Yasaklarda’ yazan kırmızı beyazlı taraftarlar, sahaya gelişini ise idman yokken düzenledi. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen koronavirüs tedbirlerine de uyum sağlayan Castle Black, sosyal mesafe ve maske kuralına da uyum sağladılar.

Mücahit Ars Açıklama Yaptı

Grup adına açıklama yapan Mücahit Ars, çok özlediklerini ve yüreklerinin de hasret dolduğunu söyledi. Takımı karantina günlerinde özlediklerini hissettirmek istediklerini belirten Samsunspor taraftarı, bu sebeple de buna uygun bir pankart ile ziyaret gerçekleştirdiklerini ekledi.

Sosyal mesafe ve maske kuralına da uymak zorunda olduklarını vurgulayan Mücahit Arış, organizasyonda herkesin sağlık açısından dikkat etmesine de özen gösterdiklerine dikkat çekti. En yakın zamanda da takıma, stadyuma, maç günlerinin güzelliğine kavuşmak istediklerinin altını çizdi.

Güncel Yazılar