Erkam Reşmen

Erkam Reşmen Samsunspor Takımına İlişkin Açıklama Yaptı

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan Yılport Samsunspor takımında forma terleten Erkam Reşmen takımına ilişkin açıklamalarda bulundu. İlk şampiyonluğunu kırmızı beyazlı ekip ile yaşamaya çok yakın olduğunu da söyledi.

 

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta lider olarak yer alan Yılport Samsunspor, şampiyonluğu yaşamaya hazırlanıyor. Kırmızı beyazlı takımda forma terleten Erkam Reşmen de takımına ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

Koronavirüs salgını sebebiyle çalışmalarını evde ya da tesislerde bireysel olarak gerçekleştirdiğini ifade eden sporcu, verilen programlara çalıştıklarını ekledi.

 

Samsunspor ekibi ile ilk şampiyonluğunu yaşamaya da çok yakın olduğunu belirten Reşmen, idmanlara da 4 Mayıs’ta Nuri Asan Tesisleri’nde başlayacaklarını söyledi.

 

İptal Etmedik Sadece Erteledik

 

Kalan 6 maçtan da galibiyetle ayrılmak istediklerini ve vurgulayan başarılı sporcu, takım arkadaşlarının da liglerin bir an önce başlamasını istediklerini belirtti. Bir an önce kupayı kaldırmak istediklerini vurgulayan Erkam Reşmen, geçen sene de çok istediklerini fakat olamadıklarını belirterek, bu kez buna izin vermeyeceklerini ifade etti.

Koronavirüs salgını sebebiyle sadece 25 Nisan hayallerinin ertelendiğini vurgulayan başarılı futbolcu, Cumhuriyet Meydanı hayalini iptal etmediklerini, ertelediklerini ekledi. Ayrıca maçların seyircisiz olma durumunda dahi, taraftarın varlığını hissedeceklerine dikkat çekti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.