Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam Açıklama Yaptı

Süper Lig’de liderliğini ikinci devrede de sürdüren Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam açıklama yaptı.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 20. Haftaya gelindi. Bu hafta Bakspor ile karşı karşıya gelecek kırmızı beyazlı ekibin Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam konuya ilişkin açıklama yaptı.

Samsunspor taraftarının keyif alacağı pozisyonlar ile mücadeleyi sonlandırmak istediklerini ve galibiyet istediklerini belirten Sağlam, “Güzel bir sonuçla maçı bitirip yine lider olarak yolumuza devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen basın toplantısında açıklama yapan takım hocası, Pendikspor mücadelesindeki 2-0’lık galibiyete de değindi. Yapmış olduğu açıklamada rakibi Bakspor’un alt taraftan kurtulmak için mücadele edeceğinin altını çizdi. Çalışmalara hafta başından başladıklarını belirten Teknik Direktör, “Güzel bir sonuçla maçı bitirip yine hafta sonunu lider olarak bitirmek ve yeni haftaya hazırlanmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.

“Birbirimizi sahiplenmemiz gerekiyor”

Yılport Samsunspor hocası başarılarının devamı için daha fazla üretmeye, sorumluluk almaya ve fark atmaya ihtiyaçları olduğunu da belirterek, “Birbirimizi sahiplenmemiz gerekiyor. Güzel bir maç oynayıp lider olarak devam etmenin mutluluğunu yaşamak istiyoruz” dedi.