Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam’dan Transfer Tercihi Açıklaması

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü’nün tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımına ilişkin açıklamalarda bulundu. Teknik adam, katılmış olduğu bir programda özellikle transfer hususunda önemli yerlere değindi. Hem iç hem de dış transferde izleyecekleri stratejilere ilişkin de tüyo veren çalıştırıcı, yabancı transfere ise sıcak bakmadığını açıkça belirtti.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta lider konumunda yer alan ve kendisine en yakın rakibine dahi 10 puan fark atarak şampiyonluğu büyük ölçüde garantilemiş olan Yılport Samsunspor transfer sürecine hazırlanıyor. Takımın başarısının ardındaki en önemli imza ise, çalıştırıcısı Sağlam’a ait.

Bu sezon üstün bir başarı gösteren Samsun temsilcisi, Türk futboluna da adını yazdıracak rekorlara da imza atmasıyla biliniyor.

Yerli Transferler Öncelikte

Kırmızı beyazlı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da katılmış olduğu bir programda, transfer sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Hem iç hem de dış transferde izleyecekleri stratejilere dair de önemli yerlere değinen teknik adam, yabancı transferine de sıcak bakmadığını net olarak belirtti.

Ne kadar az sayıda yabancı ile oynanırsa o kadar mutlu olacağına dikkat çeken teknik adam, önceliğinin yerli oyuncular olduğunun altını çizdi. Ayrıca teknik isim, yaşanan tüm sorunlara rağmen 1. Lig’e eksiksiz bir şekilde başlayacaklarına da inandığını vurguladı.

Güncel Yazılar