Yüksel Yıldırım

Yüksel Yıldırım’dan Samsunspor Hedefleri

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, kulübüne ilişkin hedeflediklerini belirtmiş olduğu bir açıklama yaptı. Amacının kırmızı beyazlı kulübü futbolcu ihraç eden bir kulüp haline getirmek olduğunun da özellikle altını çizdi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü, 2019-2020 sezonunda Türk futbolunda rekor üstüne rekor kıran bir takım oldu. Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım ise hedeflerini Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gençlik Topluluğu tele konferansında dile getirdi.

İyi Futbolcular Yetiştirip İhraç Edilecek

Futbolu Konuşuyoruz isimli söyleşi programına katılım sağlayan kulüp yöneticisi, video konferans sırasında önemli açıklamalara imza attı. Günü kurtarmak değil, geleceği düşünmek zorunda olduklarını belirten Yıldırım, çok açık biri olduğunu ve kimseye de biat etmediğini söyledi.

Bu sebeple de düşüncelerini her zaman açıkça ifade etmiş olduğuna değindi. Samsunspor Kulübü’nün akılla yönetilmesi gerektiğini savunduğunu da dile getiren başkan, amacının da kimseyi kötülemek olmadığını söyledi.

Sözlerini ise kulüplere gelip başkan olduktan sonra, bırakmamak adına direnenler ve başkanlık imajını kullanarak başka işlerle uğraşanlara ilettiğini belirtti.

Kulüpteki amacının ise iyi futbolcular yetiştirip ihraç eden bir duruma gelebilmek olduğunu söyleyen Yıldırım, bu sayede para kazanacak bir yapıya da sahip olunabileceğini belirtti.

Güncel Yazılar