Samsunspor

Final Tadında Mücadele: Yılport Samsunspor Ve Manisa FK

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup takımlarından olan Yılport Samsunspor ekibi, Manisa FK ile olacak müsabakasına sıkı bir şekilde hazırlık yapıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Samsun ekibi Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, bu mücadele kazanılırsa şampiyonluk yolunda iyi bir avantaj edindiğini söyledi.

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup içerisinde iddialı ekiplerden biri de Yılport Samsunspor. Ekip şimdilerde ise Manisa FK ile olacak müsabakasına sıkı bir hazırlık yapıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan teknik adam Ertuğrul Sağlam, “Manisa Futbol Kulübü maçını kazanırsak şampiyonluk için önemli avantaj elde edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Onlar Da Şampiyonluğu Hak Ediyor

Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlemiş olduğu basın toplantısında Manisa Futbol Kulübü ile beraber şampiyonluk mücadelesi verdiklerinin altını çizen teknik adam, bu müsabakanın iki ekip için de son derece kritik olacağına da dikkat çekti. Manisa ekibi ile lig içerisinde Play-Off oynamadan lig sonunu şampiyon bitirebileceklerini düşündüklerini belirterek, rakibinin de çok büyük yatırımlar yaptığını ve sonucunda iyi bir takım oluşturduğunu belirtti. Şampiyonluğu onların da hak etmiş olduklarını söyleyen Sağlam, “”Manisa’da bizim kazandığımız takdirde puan farkı 5’e çıkacak ve şampiyonluk için önemli avantaj elde edeceğiz” dedi.