Forza Samsun

Forza Samsunspor Taraftarı Pankartları İle Duygulandırdı

Forza Samsun isimli taraftar grubu, dün gerçekleşen antrenmana katıldı. Katılmakla kalmayan taraftarlar, açtıkları pankart ile kırmızı beyazlı ekibe duygulu anlar yaşattı.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan Yılport Samsunspor takımının antrenmanı, taraftara açık olarak gerçekleşti. Dün gerçekleşen antrenmanı izleyenler arasında yer alan Forza Samsun taraftarı ise, idman süresince ekibe destek oldular. Hem yaptıkları tezahüratlar ile hem de asmış oldukları pankart ile önemli mesajlara imza atan taraftar grubu, ekibin enerjisini de artırmayı başardı.

Yılport Samsunspor ekibinin hocası Ertuğrul Sağlam, geçtiğimiz günlerde şampiyonluk kutlamasından bahsetmişti. Buna cevap olarak hazırlanan pankartta ise, “Bir Hayalimiz Var Bizim, Hikayesi Sağlam” yazıyordu.

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen antrenmanda ise pas çalışması, dar alanda oyun ve 11’e 1 taktik çalışmaları yapıldı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın yönetiminde gerçekleşen antrenman, taraftarın da desteği ile son derece keyifli geçti.

Önce Tatlı Sonra İdman

Bayburtlular Derneği ise antrenman öncesinde kırmızı beyazlı ekibi ziyaret ederek tatlı ikramında buundu. Antrenmanı seyretmeye gelenler arasında ise Forza Samsun Taraftar Grubu’nun yanı sıra Samsunsporlular Derneği de yer aldı.